siplex katalog

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jerzy Trzeciak

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jerzy Trzeciak Wykształcony, pełen szacunku do ludzi, z ogromną wiedzą. Taki adwokat to pewność, że Wasza sprawa jest w dobrych rękach. Takim adwokatem jest Jerzy Trzeciak. Specjalista od prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, administracji, gospodarczego i postępowania egzekucyjnego. 30-letnie doświadczenie sprawia, że prowadził wiele spraw, a klienci zawsze byli zadowoleni z jego usług. Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony adwokat-trzeciak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Będzin »

  Kiedy szukamy porad prawnych warto odwiedzić Kancelarie Prawna Joanny Krzyk.Wieloletnie doświadczanie w sprawach prawa cywilnego, rodzinnych oraz firm, zapewnia zawsze najlepszą pomoc w każdym aspekcie prawnym. Rzetelna wiedza połączona z chęcią całkowitej pomocy naszym klientom odróżnia nas od innych kancelarii. Wejdź na naszą stronę internetową i samemu przekonaj się o pełnej ofercie proponowanych przez nas usług prawnych.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza winna być solidność, sumienność oraz absolutnie bezstronne podejście do zleconych zleceń. W konstrukcjach lokalnej aktywności, w tym aspekcie, my wychodzimy ponad te bazowe standardy. Ponieważ oprócz tego oferujemy załatwienie spraw w miłej atmosferze oraz w gustownie umeblowanych wnętrzach krakowskiej siedziby. Mało tego u naszych fachowych prawników można zasięgnąć bezpłatnej informacji dotyczącej czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, duplikatów tudzież aktów rozmaitego rodzaju.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Jeżeli chcą Państwo sprzedać albo kupić dom ewentualnie doprowadzić do realizacji pozostałych operacji cywilno-prawnych, zapraszamy do naszego biura notarialnego – po pierwsze zalecamy zasięgnąć wiedzy na temat koniecznych dokumentów oraz należności związanych z Państwa umową. W naszej kancelarii uzyskają Państwo pełną wiedzę na temat finalizacji umowy – pokierujemy jakie podjąć kroki, by sprawę, z którą przybyli Państwo do nas, załatwić skutecznie a zwłaszcza zgodnie z przepisami. Poza tym w naszym biurze poświadczą Państwo akty dziedziczenia, akty notarialne, dla Państwa opracujemy wypisy, duplikaty i wyciągi dokumentów oraz przechowamy istotne dokumenty. Zapłatę za naszą pracę określamy za każdym razem indywidualnie. Naszą załogę stanowią wykształceni i rzetelni pracownicy, co zapewnia zgodne z prawem realizowanie wszelkich czynności notarialnych. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w centrum miasta lub prosimy o kontakt via telefon – informacja zdobyta w naszej kancelarii nic nie kosztuje, jednakowoż zawsze fachowa.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Marcin Hećman jest prawnikiem, który prowadzi własną Kancelarię adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym oraz karnym. Pomimo umiejscowienia siedziby Kancelarii, nie ogranicza swojej aktywności do stolicy. Dzięki współdziałaniu z innymi ośrodkami prawnymi oferuje usługi prawne na terenie całej Polski. Marcin Hećman należy do Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Posiada ponadto uprawnienia radcy prawnego. Jest wykwalifikowanym prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem, który całkowicie angażuje się w każdą zleconą mu sprawę.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gładysz & Żerański Kancelaria Prawnicza sp. j. »

  Specjalnością kancelaria prawnej Gładysz & Żerański z siedzibą Warszawie jest m. in. prawo własności intelektualnej, prawo mediów, znaków towarowych czy nieuczciwej konkurencji. Inne branże to także prawa autorskie, sprawy sądowe, prawa nieruchomości i budowlanych czy prawa spółek i transakcji handlowych.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »