siplex katalog

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jerzy Trzeciak

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jerzy Trzeciak Wykształcony, pełen szacunku do ludzi, z ogromną wiedzą. Taki adwokat to pewność, że Wasza sprawa jest w dobrych rękach. Takim adwokatem jest Jerzy Trzeciak. Specjalista od prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, administracji, gospodarczego i postępowania egzekucyjnego. 30-letnie doświadczenie sprawia, że prowadził wiele spraw, a klienci zawsze byli zadowoleni z jego usług. Jego wynagrodzenie jest zawsze dostosowywane indywidualnie, w zależności od sprawy jaką chce powierzyć mu klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony adwokat-trzeciak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maciej Guzik »

  Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Zdarzają się różnorakie sytuacje w życiu niejednego człowieka, iż czasem wymaga poszczególnej pomocy radcy prawnego, aby uprościć określone sprawy sądowe we własnym życiu. Tak więc nie należy się martwić, tylko takiego rodzaju porady poszukać. Na przykład w samym Poznaniu jak i okolicach aż się roi od reklam brzmiących adwokat Poznań nie tylko w serwisach, ale także w codziennej gazecie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Obecnie prawie w każdym elemencie życia spotykamy się z zagadnieniami związanymi z prawem. Każdy męczy się z różnymi problemami, a mało kto z nas ma na tyle dużo czasu i pieniędzy, aby umawiać się na wizyty z prawnikami w kancelarii prawnej. Problem tego typu zostaje rozwiązany przez serwisy takie jak nasz. Oferujemy darmowe porady prawne, wiedza naszych specjalistów obejmuje wszystkie dziedziny prawa. Poprzez wykorzystanie prostego formularza możesz drogą elektroniczną otrzymać kompetentną poradę prawną. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Jeżeli chcą Państwo sprzedać albo kupić dom ewentualnie doprowadzić do realizacji pozostałych operacji cywilno-prawnych, zapraszamy do naszego biura notarialnego – po pierwsze zalecamy zasięgnąć wiedzy na temat koniecznych dokumentów oraz należności związanych z Państwa umową. W naszej kancelarii uzyskają Państwo pełną wiedzę na temat finalizacji umowy – pokierujemy jakie podjąć kroki, by sprawę, z którą przybyli Państwo do nas, załatwić skutecznie a zwłaszcza zgodnie z przepisami. Poza tym w naszym biurze poświadczą Państwo akty dziedziczenia, akty notarialne, dla Państwa opracujemy wypisy, duplikaty i wyciągi dokumentów oraz przechowamy istotne dokumenty. Zapłatę za naszą pracę określamy za każdym razem indywidualnie. Naszą załogę stanowią wykształceni i rzetelni pracownicy, co zapewnia zgodne z prawem realizowanie wszelkich czynności notarialnych. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w centrum miasta lub prosimy o kontakt via telefon – informacja zdobyta w naszej kancelarii nic nie kosztuje, jednakowoż zawsze fachowa.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Oleśnica, Długołęka, Syców, Mirków, Wrocław - egzekucja sądowa »

  Długołęka Komornik w Oleśnicy Tomasz Chynek prowadzi licytacje komornicze z nieruchomości, mieszkań, gruntów, samochodów, maszyn. Egzekutor komornik sądowy właściwy dla gminy Długołęka oraz powiatu oleśnickiego na Dolnym Śląsku nie daleko Wrocławia prowadzi postępowania komornicze w Długołęce, Sycowie, Kiełczowie, Oleśnicy, Mirkowie jak i Sycowie czy Dobroszycach. Zajęte mienie sprzedaje w drodze licytacji komorniczych nieruchomości, samochodów czy maszyn.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »