siplex katalog

Farby malarskie

Farby malarskie Nasz sklep dla plastyków może zaprezentować bogaty asortyment, wśród którego odnajdują Państwo najlepsze artykuły dla plastyków. Zarówno początkujący jak i zawodowi artyści od lat związani ze sztuką, znajdą u nas odpowiednie dla siebie produkty. W ofercie posiadamy farby malarskie różnego rodzaju, wśród których jednymi z najpopularniejszych są farby akrylowe. Nasz sklep dla plastyków może zaopatrzyć również w sztalugi, podobrazia i inne potrzebne akcesoria.

Szczegóły strony www.wime-art.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż obrazów »

  Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników malarstwa artystycznego internetowa galeria przygotowała bogatą ofertę reprodukcji dzieł najznamienitniejszych malarzy. Wśród propozycji znajdują się słynne obrazy impresjonistów oraz przedstawicieli stylu abstrakcyjnego. Starannie odwzorowane olejne obrazy przez absolwentów wyższych szkół artystycznych przedstawiają martwą naturę, akty, krajobrazy oraz kwiaty.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarze polscy »

  Matejko władców i książąt polskich spożytkował swą wysoką wiedzę byłych czasów i genialną, jak na swoje czasy, wiedzę źródeł ikonograficznych, nie tylko tyczącą się rysów wyglądu niektórych cechowanych królów, ale i wszelakich elementów kostiumu, orenża. Informację i znajomość, które uzyskał w trakcie stwarzania rozlicznych zawartości malarskich o motywach nabytych z czasów ojczystych.  O wartości artystycznym Pocztu, jako i innych opracowań malarza, zadecydowała jednakże nie jego dokumentalna wierność, w przypadku licznych wizerunków z niezbędności stosunkowa.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy reprodukcje »

  Oryginalne obrazy są niestety poza zasięgiem Twoich możliwości finansowych? Cóż, to wcale nie znaczy, że nie możesz w swoim domu powiesić dzieła, które będzie reprodukcją obrazu Twojego ulubionego artysty. Gdzie takie znaleźć? Oczywiście na łamach naszej galerii internetowej. Nie zwlekaj zatem dłużej i już teraz przejrzyj naszą ofertę. Wybierz swojego ulubionego malarza oraz dzieło, które stworzył, a my wykonamy je dla Ciebie. Satysfakcja gwarantowana!

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo na ścianie »

  Twórczość artystyczna jest obecnie coraz częściej poszukiwana. Przy jej pomocy można bowiem w nadzwyczaj niezwykły sposób upiększyć niemal wszelkie wnętrze. Artystyczne malarstwo ścienne to ewentualność czynienia niezwykle wielu niepowtarzalnych prac, które na pewno przyciągną uwagę każdego kto je zauważy.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Surrealizm »

  Kubizm to jeden z kierunków w sztuce, przede wszystkim w malarstwie, choć jego wpływ widoczny jest również w rzeźbie. Kubizm jest jednym kierunkiem w malarstwie, w którym całkowicie odrzucono dorobek artystyczny poprzednich pokoleń. Sztuka kubistyczna stanowiła inspirację dla innych artystów. Kubiści przedstawiali martwą naturę oraz w mniejszym stopniu ludzi. Dariusz Ślusarki to artysta, którego życiową pasją jest malarstwo. Tej pasji poświęcił większość swojego życia, kładąc szczególny nacisk na doskonalenie techniki malarskiej jak i warsztatu. Zabiera on nas do swojego własnego świata wypełnionego symboliką jego odczuć. Artysta mieszka i pracuje w Częstochowie. Zobacz galerię jego obrazów.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »