siplex katalog

VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM, tworzenie sklepów internetowych

VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM, tworzenie sklepów internetowych Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania
przez 30 dni. Jako firma obsługujemy kilkaset sklepów internetowych, kilka dużych portali tematycznych. Ściśle współpracujemy z innymi firmami, zajmującymi się projektowaniem oprogramowań i handlem w Internecie takimi jak Meteoryt.pl, Allpay.eu czy Ceneo.pl

Szczegóły strony vbs.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aplikacje dedykowane »

  Promowana domena została założona, aby zaprezentować usługi firmy PROGRIS, posiadającej swoją siedzibę w Lublinie. Głównym polem jej pracy jest sporządzanie projektów, budowa oraz wdrażanie dedykowanych aplikacji internetowych, których zadaniem jest wspieranie procesów biznesowych. Propozycja zawiera systemy intranet, a także wortale online. Kompetentni konsultanci parają się przeprowadzaniem badań przedwdrożeniowych, pozwalających zminimalizować potencjalne ryzyko. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na zamówienie »

  Domeną polecanej firmy VAKA Software Sp. z o.o. jest tworzenie oprogramowania dla zleceniodawców korporacyjnych. Często nasi zleceniodawcy poszukują nieszablonowych realizacji, toteż realizowane przez nas od zera programy na zamówienie precyzyjnie wpasowują się w ich spersonalizowane wymagania. Wyspecjalizowane programy dla firm autorstwa personelu WAKA Software Sp. z o.o. cieszą się wzmożonym uznaniem. Znamionuje nas pełnowymiarowa analiza potrzeb naszych zleceniodawców, toteż wykonywane u nas profesjonalne oprogramowanie dla firm przewyższa ich najśmielsze oczekiwania. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Betanews.pl - Newsy z branży IT: Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows. »

  Newsy z rynku nowych technologii, telefonii komórkowej, sprzętu, oprogramowania, linux, android oraz nowości na rynku elektronicznych gadżetów. Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows, Google, Apple, Microsoft, Bezpieczeństwo, WiFi, Android, OpenSource

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Daytab.com »

  Daytab to internetowy system, wspierający osoby zajmujące się marketingiem wielopoziomowym. Jest to doskonałe narzędzie, które pomoże z organizacją wszystkiego dokładnie z rozkładem. Umożliwia na dobry kontakt z klientem i pracę bez wychodzenia z domu czy też bez instalowania ponownego narzędzia, możliwy dostęp do strony z każdego położenia. Kompletne bezpieczeństwo danych i bardzo dobry interfejs to znaczne udogodnienia na rzecz osób, zajmujących się multi level marketingiem codziennie.
  Głównie Daytab to oryginalna, nadrzędna i pod każdym względem pewna oprogramowanie on-line, jaka aprobuje lepiej rozporządzać czasem, teamem, klientami a także sprzedażą. Doszlifowane narzędzia, dostępne z wykorzystaniem Internetu, upoważniają na administrowanie biznesem z każdego miejsca.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAP Business One, zapewnij firmie profesjonalny system ERP »

  Przedsiębiorca decydując się na SAP Business One zapewnia swojej firmie sprawne działanie, łatwiejsze zarządzanie oraz efektywniejszą pracę. System ERP obejmuje całość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i pozwala zoptymalizować pracę w wielu obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm zapewnia płynność współpracy różnych działów poprzez integrację: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, czy program magazynowy. SUPREMIS jako pierwsza w Polsce firma wdrożeniowa uzyskała status - Złoty Partner SAP. Uzyskanie tego prestiżowego tytułu świadczy o wysokich kwalifikacjach, zapewniających profesjonalne usługi oraz doradztwo.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »