siplex katalog

VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM, tworzenie sklepów internetowych

VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM, tworzenie sklepów internetowych Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania
przez 30 dni. Jako firma obsługujemy kilkaset sklepów internetowych, kilka dużych portali tematycznych. Ściśle współpracujemy z innymi firmami, zajmującymi się projektowaniem oprogramowań i handlem w Internecie takimi jak Meteoryt.pl, Allpay.eu czy Ceneo.pl

Szczegóły strony vbs.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie windykacja »

  Jednym z produktów naszej firmy jest oprogramowanie dla firm, dla których windykacja stanowi podstawowy przedmiot działań. Program Windykator to efektywne narzędzie pracy dla firm zajmujących się windykacją należności oraz postępowaniem sądowym mającym na celu odzyskiwanie pieniędzy. Ogromną zaletą proponowanego systemu jest intuicyjne menu wpływające na szybką obsługę. Wykonujemy dedykowane rozwiązania dostosowane do rodzaju danej branży. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i możliwościami rekomendowanego oprogramowania.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi kancelarii »

  Trudnimy się tworzeniem programów komputerowych dla różnych branż. Swoje produkty adresujemy m.in. do firm prawniczych, windykacyjnych i pokrewnych. Program do obsługi kancelarii to system usprawniający procesy kierowania firmą, obsługę klientów i procesy zbierania informacji. Opieramy się na długoletnim doświadczeniu i gruntownej, wciąż uzupełnianej wiedzy naszych pracowników. Proponujemy łatwe w obsłudze, ale niezwykle efektywne rozwiązania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję z nawiązanej współpracy.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy informatyczne »

  Spółka itelligence proponuje zintegrowane systemy informatyczne z zakresu Business Intelligence, dostosowane do potrzeb klientów firmowych. Asortyment realizacji obejmuje oprogramowanie ERP i systemy CRM. Z myślą o klientach Itelligence oferuje obszerną funkcjonalność polecanych rozwiązań czy kompleksowe usługi konsultingowe odnośnie wyboru optymalnych modułów w zakresie wdrażanych systemów.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie »

  Księgowość online to nowoczesne rozwiązanie, z którego od niedawna korzystać zaczyna coraz więcej instytucji oraz przedsiębiorców. Jej wdrożenie umożliwiają profesjonalne aplikacje internetowe takie jak qFirma. qFirma to nie wymagający instalacji w pamięci komputera program do fakturowania, pozwalający na samodzielne fakturowanie oraz wystawianie takich dokumentów jak np. faktura zaliczkowa, duplikat faktury czy rachunek uproszczony, poprzez dostępne wzory faktur. Program zawiera także takie przydatne funkcjonalności jak wskazanie na termin płatności faktury czy ciągłą pomoc techniczną. qFirma to jakość, wygoda i bezpieczeństwo – przekonaj się już dziś testując darmowy program do wystawiania faktur w wersji demo.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja online »

  Oblok.pl to profesjonalny, ale nieskomplikowany system do zarządzania salonem fryzjerskim. To program dla salonu fryzjerskiego dostarcza możliwość internetowej rezerwacji miejsc klientom, którzy wybierają sami adekwatną datę, godzinę jak również rodzaj usługi. Ponadto system przesyła klientom automatycznie smsy przypominające o umówionej wizycie. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, przedtem poświęcany na obsługę rezerwacji telefonicznych, ale również znacznie zmniejsza liczbę jednostek, które zapominają o wizytach jak również wywołują przestój w pracy. Internetowa rezerwacja miejsc to usługa przydatna nie jedynie dla klienta, ale również dla pracowników salonu. Ponadto dostęp do systemu możliwy jest prawie z każdego miejsca na świecie, w którym istnieje dostęp doInternetu.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »