siplex katalog

Strony internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław Firma Corecto świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania graficznego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy i przygotowujemy do druku logotypy, wizytówki, a także funkcjonalne i łatwe w obsłudze strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły strony www.corecto.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie windykacja »

  Jednym z produktów naszej firmy jest oprogramowanie dla firm, dla których windykacja stanowi podstawowy przedmiot działań. Program Windykator to efektywne narzędzie pracy dla firm zajmujących się windykacją należności oraz postępowaniem sądowym mającym na celu odzyskiwanie pieniędzy. Ogromną zaletą proponowanego systemu jest intuicyjne menu wpływające na szybką obsługę. Wykonujemy dedykowane rozwiązania dostosowane do rodzaju danej branży. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i możliwościami rekomendowanego oprogramowania.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • CDN XL »

  2BSOFT proponuje wszechstronne usługi usługi w zakresie wdrażania oprogramowania Comarch.
  Specjalnością firmy są całkowicie zintegrowane systemy do racjonalnego zarządzania.
  Wspomniana oferta obejmuje profesjonalny system nowoczesnej klasy ERP.
  Omawiana firma zajmuje się wdrażaniem systemu o nazwie CDN XL.
  Celem firmy jest skuteczna automatyzacja procesów biznesowych.
  2BSOFT zajmuje się także profesjonalnym serwisem tego typu systemów.
  Z tych usług korzystają przedsiębiorstwa handlowe oraz usługowe z różnych branż.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • WinampOnline - centrum Winampa »

  Odtwarzacz Winamp to bardzopopularny i ceniony program dla komputerów PC stworzony przez firmę Nullsoft, będącą obecnie jednym z segmentów konsorcjum AOL. Na naszym serwisie WinampOnline znajduje się wiele ciekawych akcesoriów do Winampa, jak na przykład pluginy dodające programowi nowe funkcje i skórki umożliwiające nadanie Winampowi zupełnie nowego wizerunku. Na serwisie zamieściliśmy oczywiście kilka różnych wersji instalacyjnych aplikacji, ponieważ Winamp udostępniony jest w 3 wersjach różniących się od siebie funkcjami. Na przykład wariant Lite nie obsługuje wizualizacji, tzw. nowoczesnych skórek, biblioteki multimediów czy wyszukiwania tekstów. Serdecznie zapraszamy do pobrania i przetestowania Winampa.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane »

  Promowana domena została założona, aby zaprezentować usługi firmy PROGRIS, posiadającej swoją siedzibę w Lublinie. Głównym polem jej pracy jest sporządzanie projektów, budowa oraz wdrażanie dedykowanych aplikacji internetowych, których zadaniem jest wspieranie procesów biznesowych. Propozycja zawiera systemy intranet, a także wortale online. Kompetentni konsultanci parają się przeprowadzaniem badań przedwdrożeniowych, pozwalających zminimalizować potencjalne ryzyko. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Laptopów Kielce »

  Serdecznie witamy na naszej witrynie www! Posiadamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli dużo lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz dodatkowo znajdą odpowiedzi na prywatne pytania. Firma Kompasters istnieje na rynku od 20 sierpnia 2010 roku, na starcie pod nazwą EP PROJECT. Do założenia działalności skłoniło nas duże zainteresowanie sprzętem komputerowym oraz dodatkowo oprogramowaniem. To co robimy to nie jest konieczność - to pasja, dlatego z chęcią poszerzamy swoją edukację i umiejętności, a realizacja nowych zamówień buduje nasze doświadczenie które w branży komputerowej sięga już ponad 10 lat. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »