siplex katalog

Strony internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław Firma Corecto świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania graficznego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy i przygotowujemy do druku logotypy, wizytówki, a także funkcjonalne i łatwe w obsłudze strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły strony www.corecto.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program do obsługi kancelarii »

  Trudnimy się tworzeniem programów komputerowych dla różnych branż. Swoje produkty adresujemy m.in. do firm prawniczych, windykacyjnych i pokrewnych. Program do obsługi kancelarii to system usprawniający procesy kierowania firmą, obsługę klientów i procesy zbierania informacji. Opieramy się na długoletnim doświadczeniu i gruntownej, wciąż uzupełnianej wiedzy naszych pracowników. Proponujemy łatwe w obsłudze, ale niezwykle efektywne rozwiązania. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję z nawiązanej współpracy.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • WinampOnline - centrum Winampa »

  Odtwarzacz Winamp to bardzopopularny i ceniony program dla komputerów PC stworzony przez firmę Nullsoft, będącą obecnie jednym z segmentów konsorcjum AOL. Na naszym serwisie WinampOnline znajduje się wiele ciekawych akcesoriów do Winampa, jak na przykład pluginy dodające programowi nowe funkcje i skórki umożliwiające nadanie Winampowi zupełnie nowego wizerunku. Na serwisie zamieściliśmy oczywiście kilka różnych wersji instalacyjnych aplikacji, ponieważ Winamp udostępniony jest w 3 wersjach różniących się od siebie funkcjami. Na przykład wariant Lite nie obsługuje wizualizacji, tzw. nowoczesnych skórek, biblioteki multimediów czy wyszukiwania tekstów. Serdecznie zapraszamy do pobrania i przetestowania Winampa.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remote desktop »

  Serwis przedstawia bezpieczne i ekonomiczne oprogramowanie Winflector. Jedną z jego aplikacji jest innowacyjna usługa remote desktop. Najważniejsze cechy Winflectora to możliwość zdalnej pracy w sieci, praca poprzez sieć lokalną, działanie na firmowym serwerze oraz autonomia administratora w udostępnianiu lub blokowaniu wybranych aplikacji. Organizacja korzystająca z tego typu rozwiązania uniknie wielu niepotrzebnych wydatków. W celu poznania szczegółowych informacji na temat produktu należy odwiedzić stronę www.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane »

  Promowana domena została założona, aby zaprezentować usługi firmy PROGRIS, posiadającej swoją siedzibę w Lublinie. Głównym polem jej pracy jest sporządzanie projektów, budowa oraz wdrażanie dedykowanych aplikacji internetowych, których zadaniem jest wspieranie procesów biznesowych. Propozycja zawiera systemy intranet, a także wortale online. Kompetentni konsultanci parają się przeprowadzaniem badań przedwdrożeniowych, pozwalających zminimalizować potencjalne ryzyko. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Betanews.pl - Newsy z branży IT: Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows. »

  Newsy z rynku nowych technologii, telefonii komórkowej, sprzętu, oprogramowania, linux, android oraz nowości na rynku elektronicznych gadżetów. Oprogramowanie, Sprzęt, Linux, Windows, Google, Apple, Microsoft, Bezpieczeństwo, WiFi, Android, OpenSource

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »