siplex katalog

Proste oprogramowanie CRM Online.

Proste oprogramowanie CRM Online. Przedsiębiorstwo IT Firmao Polska Sp. z o. o. oferuje aplikację CRM, która jest wyjątkowo łatwa w obsłudze oferując jednocześnie szeroki wachlarz funkcjonalności. Nasz zintegrowany program CRM online zawiera: moduł zarządzania zadaniami i projektami, funkcjonalności CRM, obsługę sprzętu firmowego i jego wynajmu oraz użycia, a także system prostego fakturowania. System CRM online jaki oferujemy jest przygotowany w elastycznej technologii, dzięki której możemy łatwo dostosować go do potrzeb każdej firmy i branży. Dzięki ciągłym aktualizacją system zawsze pozostaje zgodny z najnowszymi wymaganiami prawymi oraz trendami rynkowymi. Dzięki temu że jest to CRM online można mieć do systemu dostęp z każdego miejsca na świecie. Nasze serwery są w 100% bezpieczne świadczy o tym ponad 8 lat bezawaryjnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem dzięki darmowemu kontu demo, które dostępne jest dla każdego na naszej stronie firmao. pl

Szczegóły strony firmao.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Statlook »

  Program Statlook/Uplook, czyli kompleksowy system do zarządzania zasobami IT. Funkcje: audyt oprogramowania, inwentaryzacja sprzętu, kontrola użytkowników, wydruków, Internetu, FTP, zdalny Helpdesk. Czy jesteśmy pewni jak nasi pracownicy pracują na swoich komputerach? Czy nie wykorzystują ich do celów prywatnych? Czy nie spędzają większości swego czasu służbowego na stronach internetowych nie związanych z pracą? Jest program, który może to zweryfikować. Jest nim aplikacja Statlook/Uplook. Zarządzanie zasobami IT stało się w erze informatyzacji koniecznością. Żadna współczesna firma nie wyobraża sobie funkcjonowania bez odpowiednich zasobów informatycznych, takich jak sprzęt komputerowy, oprogramowanie, użytkownicy, sieć komputerowa, czy Internet.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja internetowa »

  Telewizja internetowa to najłatwiejszy sposób na oglądanie audycji których w standardowych stacjach nie można uświadczyć. Jeżeli nie masz chęci przetrząsać całego internetu aby tylko odnaleźć ulubiony kanał koniecznie musisz zapoznać się z niewielkim programem o nazwie Niezbędnik internauty. Niezbędnik pozwala na odbiór bardzo wielu kanałów radiowych i telewizyjnych zarówno z kraju jak i ze świata. Warto zauważyć, że oglądanie telewizji internetowej nie wymaga od nas kupowania dedykowanego sprzętu znacznie więc zmniejsza koszty odbierania. Gorąco zapraszamy do ściągnięcia programu.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria allegro sposobem na większą sprzedaż »

  Hosting zdjęć, to jeden z wielu czynników wpływających na sprzedaż na Allegro. Jako profesjonalny sprzedawca Twoja galeria allegro powinna być rozbudowana. Im lepsze zdjęcia tym szansa na sprzedaż rośnie. Wiadomo jednak, że zdjęcia kosztują. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie ich na zewnętrznym serwerze, dzięki któremu koszty wystawienia aukcji zmniejszą się do minimum, natomiast zostanie zachowana bogata prezentacja oferty. Galer to jednak coś więcej niż zwykły hosting fotek. To aplikacja dzięki której w kilka sekund zbudujesz całą prezentację aukcji bez znajomości kodu HTML. Wystarczy, że jeden jedyny raz skonfigurujesz swojego galera.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cms »

  Niniejsza witryna online stwarza możliwość zyskania informacji na temat systemu CMS FlexiWeb oraz etapów jego wprowadzania. Każdy niewtajemniczony dowie się, na czym polega praca systemu zarządzania treścią. Jestrównież możliwość darmowych konsultacji z wyszkolonym fachowcem, który udzieli potrzebnych rad z dziedziny funkcjonalności serwisu www. Wśród dotychczasowych klientów prezentowanego serwisu znajdują się między innymi: Alianz, Betacom, Lufthanza City Center. Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż SMD »

  Przedmiotem funkcjonowania mieszczącej się w Gdański firmy jest kontraktowy montaż elektroniki w rozmaitych, powszechnie stosowanych technikach. Usługa zawiera między innymi: montaż powierzchniowy w technologii SMT oraz montowanie elementów przewlekanych za pomocą techniki THT. SMTronic oferuje zarówno lakierowanie pakietów, jak i ich testowanie. W ciągu ponad dwóch dekad działalności przedsiębiorstwo współpracowało z kontrahentami nie tylko z Polski, ale także z Danii czy Niemiec. Zachęcamy do zaznajomienia się z informacjami dotyczącymi kompletacji podzespołów.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »