siplex katalog

Norma EXPERT

Norma EXPERT Od przeszło dwudziestu lat świadczymy fachowe doradztwo oraz sprzedaż oprogramowania dla budownictwa oraz branż pokrewnych. W naszej ofercie posiadamy wiele autorskich rozwiązań jak również propozycję najbardziej cenionych i najpopularniejszych programów do kosztorysowania, harmonogramowania, planowania czy zarządzania projektami. Naśi handlowcy to grupa doświadczonych praktyków, którzy nie tylko sprzedają systemy, ale doskonale się w nich poruszają potrafiąc wyjaśnić najdrobniejsze szczegóły i rozwiązać niewiadome. Zapraszamy.

Szczegóły strony kosztorysowe.komako.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VBS Oprogramowanie fakturujące i CRM, tworzenie sklepów internetowych »

  Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania
  przez 30 dni. Jako firma obsługujemy kilkaset sklepów internetowych, kilka dużych portali tematycznych. Ściśle współpracujemy z innymi firmami, zajmującymi się projektowaniem oprogramowań i handlem w Internecie takimi jak Meteoryt.pl, Allpay.eu czy Ceneo.pl

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyk Toruń »

  Twój komputer zepsuł się? Chcesz błyskawicznie oraz tego samego dnia go zreperować? Zapraszamy do sięgnięcia więc do usług przedsiębiorstwa Sak Computer Systems. Jeżeli chciałbyś wyszukać naszą stronę domową, by rzetelnie przypatrzeć się firmowej ofercie, najpoprawniej będzie jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę Google: Informatyk Toruń albo inną frazę związaną z specjalnością informatyczną. Jakościowo nasze usługi są komentowane w mieście jako pewne z najlepszych. Nasi komputerowcy to szczególnie kadra z solidnym doświadczeniem oraz żarliwością do tego co robią. Oferta reprezentowana poprzez naszą spółkę to głównie serwis komputerów Toruń, odzyskiwanie danych, implementowanie oprogramowania komputerowego, konfiguracja sieci, tworzenie sieci i sporo innych. Spomiędzy konkurencji najbardziej faworyzują nas niskie opłaty, które w okresie kryzysu są pewnie najważniejsze na rzecz każdego nabywcy ma się rozumieć nie tracąc na jakości renowacji. Informatyk Toruń organizacji SCS gwarantuje każdemu kompetentną obsługę jak i specjalną poradę odnośnie oprzyrządowania. Gwarancja ta wywodzi się się z naszego wieloletniego doświadczenia, jakie zapewniło nam pozyskanie całej masy spełnionych aktualnie klientów.Duża ilość lokalnych nabywców interpretuje nasze służby jako najlepsze w Toruniu, wskutek czemu wypracowaliśmy sobie już pokaźną reputację z zakresu naprawy komputerów Toruń.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie »

  Księgowość online to nowoczesne rozwiązanie, z którego od niedawna korzystać zaczyna coraz więcej instytucji oraz przedsiębiorców. Jej wdrożenie umożliwiają profesjonalne aplikacje internetowe takie jak qFirma. qFirma to nie wymagający instalacji w pamięci komputera program do fakturowania, pozwalający na samodzielne fakturowanie oraz wystawianie takich dokumentów jak np. faktura zaliczkowa, duplikat faktury czy rachunek uproszczony, poprzez dostępne wzory faktur. Program zawiera także takie przydatne funkcjonalności jak wskazanie na termin płatności faktury czy ciągłą pomoc techniczną. qFirma to jakość, wygoda i bezpieczeństwo – przekonaj się już dziś testując darmowy program do wystawiania faktur w wersji demo.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SAP Business One, zapewnij firmie profesjonalny system ERP »

  Przedsiębiorca decydując się na SAP Business One zapewnia swojej firmie sprawne działanie, łatwiejsze zarządzanie oraz efektywniejszą pracę. System ERP obejmuje całość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i pozwala zoptymalizować pracę w wielu obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm zapewnia płynność współpracy różnych działów poprzez integrację: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, czy program magazynowy. SUPREMIS jako pierwsza w Polsce firma wdrożeniowa uzyskała status - Złoty Partner SAP. Uzyskanie tego prestiżowego tytułu świadczy o wysokich kwalifikacjach, zapewniających profesjonalne usługi oraz doradztwo.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia enova - partner enova »

  Podejmując współpracę z Resolution Sp. z o. o. otrzymujecie Państwo usługi najwyższej klasy ekspertów w zakresie kadr, płac, księgowości, magazynu i innych nowatorskich rozwiązań informatycznych.
  Resolution Sp. z o. o. to dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny księgowości, logistyki biznesowej, nowoczesnych metod organizacji i zarządzania a także programowania systemów klasy ERP wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw.
  Firma Resolution Sp. z o. o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie obsługi technologicznej biznesu.

  Enova to sprawdzony oraz wyróżniony przez Microsoft systemem klasy ERP - jest innowacyjnym systemem który posiada wiele zintegrowanych ze sobą modułów.
  Enova to ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System enova jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office, jest aktualny z obecnym prawem, współpracuje z programem Płatnik oraz współpracuje z rejestratorami czasu pracy (RCP)

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »