siplex katalog

Dziennikarstwo obywatelskie

Dziennikarstwo obywatelskie Strona e-czytelnicy.pl funkcjonuje już od zeszłego roku, a jej zadaniem jest pośredniczenie pomiędzy twórcami wpisów a e-czytelnikami. Dzięki systematycznej, częstej i zadbanej moderacji w naszym sitemapie umiejscowione są jedynie wartościowe artykuły, które niejednokrotnie okazują się ciekawe dla zwyczajnych internautów. Przykładowy artykuł jest pod tytułem "projektowanie hal magazynowych". Twórca tekstu w zamian za wysiłek, jaki poświęcił na zapisanie publikacji ma możliwość wstawienia w środku tekstu odnośnika do własnej witryny. Obu "stronom" się opłaca, dlatego też zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Szczegóły strony e-czytelnicy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzęt jeździecki »

  Serdecznie zapraszam na mój blog, gdzie opisuje wszystko co związane jest z jeździectwem konnym. Znajdziecie tutaj informacje o najważniejszych zawodach jeździeckich, informacje na temat sprzętu, który powinien posiadać każdy właściciel konia. Dowiesz się tutaj także w jaki sposób postępować z pięknymi zwierzętami jakimi są konie oraz jaka była historia tych zwierząt. Jeśli interesujesz się więc jeździectwem to mój blog jest miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Webusability - użyteczność stron internetowych »

  Zdatność witryn sieciowych odpowiada od ich rozmieszcenia. pewne materiały powinny być na widocznych miejscach. prędko wolne po naciśnięciu na odnośnik. szkoda że nie każdy twórcy o tym wiedzą. Im porządniejsze usability witryny, tym większa ilość ludzi rozpocznie ją oglądać. wtedy można twierdzić o otrzymaniu rezultatu. prostota obsługi stron oszacują internetowcy, którzy tam są. tworzy się szacunki, czy sieć jest na tyle mobilna i prosta, że wszyscy ją pokonają. Na szczęście coraz większa rzesza projektantów wprowadza racjonalne rozwiązania. Spełniają one wszelkie oczekiwania i działają z idealną precyzją na każdym sprzęcie. Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej strony o usability.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pieluszkarnia - dziecięca natura »

  Pieluszkarnia jest czymś więcej niż normalny sklep - posiadamy tu wszystko to, czego na darmo szukać w konwencjonalnych sklepach a po co z radością sięgają Mamusie i Tatusiowie lubiący odrobinę odmienny sposób wychowania swych dzieci. Tu znajdziesz pieluchy wielorazowe, nosidła miękkie, chusty do noszenia dzieci, szeroką gamę ekologicznych kosmetyków oraz wiele wiele innych. Oferujemy niezrównaną jakość, najlepsze materiały i do tego kompetentną obsługę. Nasze czołowe marki to Imse Vimse, itti bitti, Charlie Banana, Bondolino i wiele wiele innych. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do warszawskiego sklepu na Nowym Świecie 22.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet jest fajne »

  Klikanie, udawane oglądanie reklam, maile których nie czytasz i podobne drogi nie są dobrymi metodami na zarabianie przez internet.
  Jeszcze gorsze w moim przeświadczeniu jest naciąganie człeków na tak zwane piramidki finansowe. Wpłać na konto, które znajduje się na górze określoną kwotę a siebie i swoje konto dodaj na końcu listy. Teraz weź i roześlij informacje o akcji do co najmniej pięciu osób. Każda z nich uczyni to samo i za niedługo te 5 razy 5 razy 5 razy... osób będzie wpłacać na twoje konto. To jest normalne naciągactwo. I koniec. Ktoś ma płacić komuś innemu za nic. Wygra ten kto był pierwszy lub jeden z pierwszych. Pozostali to wyłącznie owieczki do strzyżenia.
  Nie daj się w to wpuścić, lepiej weź się do pracy i zbuduj coś swojego, coś co może przynosić środki utrzymania. Nie jest to trudne do zrobienia, ale musisz wykonywać. Musisz podjąć akcję.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolokacja.waw.pl kolokacja serwerów »

  Infa to dziedzina nauki, która bezustannie kształtuje się z olbrzymim rozmachem. W internecie jest dużo usług i założeń udzielanych dla firm współpracujących z systemami informatycznymi. Chcielibyśmy zaprezentować dzisiaj stronę www typowo informatyczną, którą znaleźć można pod adresem: kolokacja. waw. pl. Głównym tematem niniejszego serwisu jest kolokacja serwerów. Kolokacja serwerów, innymi słowy hoteling, to coraz systematyczniej stosowana usługa przez firmy. Przychodząc pod powyżej podany adres odnajdziecie nie tylko opisana definicję kolokacji serwerów ale też dowiecie się z jakiego powodu jest ona tak wartościową usługą dla Twojej działalności. Ponadto na stronie www, którą tu prezentujemy umieszczone zostały przeróżne artykuły odbiegające tematyką od hotelingu. Odnajdziecie tutaj informacje pożądane w czasie reperacji sprzętu komputerowego. Mnóstwo porad komputerowych przygotowanych jest na poczet jednostek, które z komputerem nie mięli dotychczas jakiejkolwiek styczności. Czytając szczegółowo artykuły opublikowane na kolokacja. waw. pl natraficie też na szkolenia z branży IT oraz wątki z nimi związane. Dodatkowo czasem umieszczona zostaje jakaś nowinka technologiczna bądź opis konstrukcji komputera. Sprawdź osobiście co jeszcze kryje się pod adresem kolokacja. waw. pl.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »