siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 199

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architektura krajobrazu »

  Jesteśmy uczelnią zajmującą się prowadzeniem szkoleń z architektury krajobrazu. U nas możesz się zapisać na takie kierunki jak na przykład: studia podyplomowe architektura krajobrazu bądź studia podyplomowe projektowanie ogrodów. Posiadamy wysoko specjalizowaną kadrę dydaktyczną. Z nami zdobędziesz niezbędę wprawę do pracy w projektowaniu architektury krajobrazu, zieleni miejskiej. Odpowiemy na każde zadane pytanie, wtedy o ile interesuje Cię nasza propozycja nie zwlekaj ani chwili dłużej. Studia podyplomowe architektura krajobrazu jest kierunkiem na którym nie może Cię zabraknąć.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie uczelnie »

  Wybierasz się na studia, ale nie wiesz jaki uniwersytet czy uczelnię wybrać? Wejdź na www.opinieostudiach.pl - rzetelne porównanie polskich uczelni i uniwersytetów. Dowiedz się więcej o uczelni, w której chcesz się kształcić. Jesteś już studentem? Zostaw swoją opinię o uczelni w której studiujesz. OpinieOStudiach.pl - niezależny blog o polskich uczelniach, zapraszamy!

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Poznań »

  Wybranie kierunku studiów jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Aby uprościć jej podjęcie wszystkim maturzystom, stworzyliśmy portal informacyjny dla maturzysty o nazwie uczelnie.info.pl. Poza wykazem uczelni wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miastach w na terenie całej Polski, udostępniliśmy szczegółowy opis każdego z kierunków. Wykaz zawiera studia licencjackie i inżynierskie w trybie dziennym i niestacjonarnym. Zajmujemy się propagowaniem akcji „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy placówki wieloaspektowej weryfikacji i wyłaniamy z nich grupę uczelni, które gwarantują wysokie standardy edukowania, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Celem powstania i rozwoju Energy Flower - Centrum Wiedzy jest aktywne i wielotorowe propagowanie i rozpowszechnianie wiedzy - zarówno na terenie Polski, jak i Europy - nt. przyjaznych środowisku, najnowszych technologii, urządzeń, materiałów i rozwiązań energooszczędnych w budownictwie oraz w naszym najbliższym otoczeniu.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia administracja Warszawa »

  Jeżeli odnajdujesz się w osobnej, siedzącej robocie, myśl o studiowaniu administracji. Niestety, chęć pomocy w urzędach państwowych jest tylko od czasu do czasu napotykana, może odczujesz powołanie, aby to odmienić ? Administrator to osoba ogarniająca wiele kwestii, o predyspozycjach organizacyjnych. Badanie administracji to ciężki kawałek chleba do zgryzienia, lecz jakże pożądany. Nie warto surfować po całym internecie w poszukiwaniu upragnionego kierunku, rzuć okiem na stronę, u nas wyszperasz większe politechniki.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »