siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 201

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zarządzanie studia »

  Sztandarowe szkoły wyższe są zlokalizowane w takich miejscowościach jak Warszawa,Poznań,Gdańsk czy Zielona Góra. Mniej znane szkoły rozpoznawalne są przede wszystkim na regionalnym terenie.informatyka studia to popularny trend w wyborze ukierunkowania dalszego etapu nauczania.WSB-NLU poleca informatykę wpajaną przez znanych pedagogów.Ogromnym plusem tej szkoły wyższej jest to,że ma ona zaświadczenie,które daje jej możliwość pozyskania określenia jako międzynarodowa.}

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia policyjne »

  Zwiększające się zainteresowanie nastolatków rozpoczęciem miejsca w zawodzie policjanta powoduje, że studia policyjne są obecnie nie tylko poszukiwaną, lecz wręcz potrzebną opcją kształcenia. Podejmowanie edukacji w tych uczelniach nie dzieje się z miejsca, ale stanowi konsekwencją przyjętych programów opracowywanych przez departamenty kadrowe policji. Studia policyjne w Polsce możemy odbyć w licznych placówkach zlokalizowanych w rozmaitych częściach kraju. Oferta kształcenia, który mają w ofercie owe szkoły jest bardzo zróżnicowany. Studia policyjne nie należą do łatwych oraz wymagają od aplikujących określonych umiejętności tak pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Kształcenie obejmuje niezwykle rozbudowane zakres najróżniejszych zagadnień ogólnych, jak i właściwych zawodowi policjanta. Współczesne wyzwania, przed którymi stoją służby policyjne, wymagają zatrudniania świetnie wykształconych pracowników z wiedzą z dziedziny psychologii, podstaw prawa czy kryminalistyki. Jest mnóstwo etapów kształcenia w przypadku całego procesu studiów policyjnych. Poziomy te uszeregowane są według hierarchii. Aby aplikować do szkoły policyjnej, należy zakończyć pozytywnie etap naboru, a następnie selekcjonowania. Rekrutacja polega na zdaniu testów teoretycznych oraz praktycznych, oraz pomyślnym przejściu testów wysiłkowych, mających na celu zauważenie osób posiadających słabą kondycję oraz niską odporność.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Alternatywa wymarzonego kierunku studiów jest niełatwą kwestią, zatem należałoby się nad tym problemem zastanowić nieco wprzód. Osoby zainteresowane dalszą nauką jeszcze przed egzaminem dojrzałości podążają na wymarzoną uczelnię, gdzie mają ochotę rozpocząć studia o wymarzonym dla siebie kierunku. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się dużo specjalności. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie za pośrednictwem wykwalifikowanej kadry, która wkłada mnóstwo starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, czy Zarządzanie cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach i w Poznaniu. Jeżeli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka i rekreacja Poznań »

  Rekomendowana witryna www została założona w celu zareklamowania Wyższej Szkoły Zawodowej „Kadra dla Europy”, która znajduje się w Poznaniu. Edukacja przebiega na takich kierunkach, jak: amerykanistyka, architektura i urbanistyka, turystyka i rekreacja. W ramach tego ostatniego gwarantowane są różnorodne specjalności, na przykład: turystyka biznesowa czy hotelarstwo. Interesująca zdaje się być także propozycja studiów podyplomowych. Możesz zdecydować się chociażby na Zarządzanie Ochroną Dóbr Kultury.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  W dzisiejszych czasach uczelnie wyższe w Polsce prezentują kierunki, pośród których każdy przyszły student odszuka te najlepiej mu pasujące. By to poszukiwanie było prostsze, ze wsparciem w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie na jakie studia się wybrać, przychodzi portal Opinieouczelniach.pl. Dostępny na łamach portalu ranking uczelni bądź też charakteryzowane tam zawody, to rewelacyjna pomoc przed podjęciem tak bardzo ważnej decyzji. Udostępniane na portalu kierunki studiów, tyczą się uczelni wyższych z wszystkich części Polski. Dzięki temu, obojętnie czy poszukujesz studia Warszawa lub też studia Kraków, z tym serwisem uczynisz to sprawniej.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »