siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 200

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wykształcenie na wysokim poziomie »

  Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Na stronie internetowej logowanie do serwisu i informacja dla studentów. Zapraszamy do studiowania - profesjonalna kadra wykładowców zapewni wykształcenie na wysokim poziomie. Rekrutacja, ćwiczenia z przedmiotu, komunikat dotyczący decyzji stypendialnych - stypendium za wyniki w nauce - nabór na rok akademicki, studia niestacjonarne I stopnia licencjat. Decyduje komplet złożonych dokumentów. Dziekanat - godziny pracy Dziekanatu na stronie. Tylko u nas wyjątkowa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe »

  W serwisie www.study4u.eu znajduje się baza szkół wyższych i uczelni z całego świata. Trafić tu można na indeks instytucji edukacyjnych z każdego niemal miejscowości (można wpisać w wyszukiwarce uczelnie Londyn, ale i studia Częstochowa). Kandydaci na studia mają tu dostępne wszystkie wiadomości przydatne przy wyborze właściwego kierunku studiów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie uczelnie »

  Wybierasz się na studia, ale nie wiesz jaki uniwersytet czy uczelnię wybrać? Wejdź na www.opinieostudiach.pl - rzetelne porównanie polskich uczelni i uniwersytetów. Dowiedz się więcej o uczelni, w której chcesz się kształcić. Jesteś już studentem? Zostaw swoją opinię o uczelni w której studiujesz. OpinieOStudiach.pl - niezależny blog o polskich uczelniach, zapraszamy!

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Jeśli jesteś tegorocznym absolwentem szkoły średniej i poszukujesz szkoły wyższej wejdź na nasz portal. We Wrocławiu wyszukasz mnóstwo wspaniałych szkół wyższych. Dowiedz się, które kierunki kształcenia zostały uruchomione na wyższych uczelniach. Przejrzyj dane najlepszych szkół we Wrocławiu i dowiedz się jaką ofertę kształcenia posiadają. Geotechnika i hydrotechnika, Inżynieria budowlana a może Biotechnologia lub Automatyka i robotyka, wybierz kierunek właściwy dla siebie. Słyszałeś już o Wrocławskim Instytucie Designu. Na naszym portalu wyszukasz szkoły dla wszelkich powstałych kierunków kształcenia. Kończąc wrocławską szkołę wyższą z pewnością będziesz miał mnóstwo ciekawych ofert pracy. Idź na studia do Wrocławia. Poznałeś już wszystkie informacje o uczelni, w której chcesz się uczyć, jeśli nie odnajdź ją na naszym portalu.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia filologia angielska Kraków »

  Na domenie znajdziesz najbogatszą ofertę wybitnych uczelni. Masz podstawową erudycję z zakresu historii, literatury, oraz topografii krajów anglojęzycznych. Postanawiasz stać się studentem filologii angielskiej koniecznie wejdź na stronę. Jeden z najbardziej perspektywicznych kierunków. Ekspert filologii angielskiej ma kolosalne horyzonty rozwojowe. Odnajdź ciekawą uczelnię i podejmij naukę.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »