siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing Internetowy »

  Program studiów adresujemy do jakichkolwiek osób interesujących się Internetem, które pragną zwiększyć własne kwalifikacje, poszerzyć wiedzę z zakresu marketingu internetowego oraz wynaleźć zatrudnienie w różnych działach marketingu, przede wszystkim w agencjach interaktywnych, portalach oraz innych firmach działających w sieci. Uczestnictwo w studiach polecamy zwłaszcza aktualnym i przyszłym menadżerom, grafikom, programistom, informatykom oraz badaczom społecznym.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grafika komputerowa - studia w Wyższej Szkole Zarządzania »

  Na reklamowanej witrynie znajduje się oferta Wyższej Szkoły Zarządzania. Misją Wyższej Szkoły Zarządzania jest odpowiednie kształcenie wykwalifikowanych kadr. Mamy na koncie wiele pozytywnych publikacji na nasz temat w renomowanych czasopismach. Grafika komputerowa studia - u nas fachowa kadra naukowa czeka na Ciebie! Tworzymy szkołę, która przez wysoką klasę działania w pełni zadowala klientów. Jakość w naszej fachowej szkole jest największym priorytetem. Chętnych miło zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie ekonomia »

  Witryna uczelni WSGN oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Kandydaci i studenci mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu wyceny nieruchomości, które z roku na rok są coraz popularniejsze. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia policyjne »

  Zwiększające się zainteresowanie nastolatków rozpoczęciem miejsca w zawodzie policjanta powoduje, że studia policyjne są obecnie nie tylko poszukiwaną, lecz wręcz potrzebną opcją kształcenia. Podejmowanie edukacji w tych uczelniach nie dzieje się z miejsca, ale stanowi konsekwencją przyjętych programów opracowywanych przez departamenty kadrowe policji. Studia policyjne w Polsce możemy odbyć w licznych placówkach zlokalizowanych w rozmaitych częściach kraju. Oferta kształcenia, który mają w ofercie owe szkoły jest bardzo zróżnicowany. Studia policyjne nie należą do łatwych oraz wymagają od aplikujących określonych umiejętności tak pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Kształcenie obejmuje niezwykle rozbudowane zakres najróżniejszych zagadnień ogólnych, jak i właściwych zawodowi policjanta. Współczesne wyzwania, przed którymi stoją służby policyjne, wymagają zatrudniania świetnie wykształconych pracowników z wiedzą z dziedziny psychologii, podstaw prawa czy kryminalistyki. Jest mnóstwo etapów kształcenia w przypadku całego procesu studiów policyjnych. Poziomy te uszeregowane są według hierarchii. Aby aplikować do szkoły policyjnej, należy zakończyć pozytywnie etap naboru, a następnie selekcjonowania. Rekrutacja polega na zdaniu testów teoretycznych oraz praktycznych, oraz pomyślnym przejściu testów wysiłkowych, mających na celu zauważenie osób posiadających słabą kondycję oraz niską odporność.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne »

  Przedstawiany Instytut Ekonomii i Zarządzania należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instytut oferuje możliwość kształcenia na studiach dwuetapowych w trybie dziennym. Oferta edukacyjna obejmuje także studia wieczorowe. Kandydaci mogą decydować się między przeróżnymi kierunkami. Dużym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra wykładowców. Informacje na temat rekrutacji zamieszczone zostały w serwisie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »