siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 205

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architektura krajobrazu »

  Jesteśmy uczelnią zajmującą się prowadzeniem szkoleń z architektury krajobrazu. U nas możesz się zapisać na takie kierunki jak na przykład: studia podyplomowe architektura krajobrazu bądź studia podyplomowe projektowanie ogrodów. Posiadamy wysoko specjalizowaną kadrę dydaktyczną. Z nami zdobędziesz niezbędę wprawę do pracy w projektowaniu architektury krajobrazu, zieleni miejskiej. Odpowiemy na każde zadane pytanie, wtedy o ile interesuje Cię nasza propozycja nie zwlekaj ani chwili dłużej. Studia podyplomowe architektura krajobrazu jest kierunkiem na którym nie może Cię zabraknąć.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia policyjne »

  Zwiększające się zainteresowanie nastolatków rozpoczęciem miejsca w zawodzie policjanta powoduje, że studia policyjne są obecnie nie tylko poszukiwaną, lecz wręcz potrzebną opcją kształcenia. Podejmowanie edukacji w tych uczelniach nie dzieje się z miejsca, ale stanowi konsekwencją przyjętych programów opracowywanych przez departamenty kadrowe policji. Studia policyjne w Polsce możemy odbyć w licznych placówkach zlokalizowanych w rozmaitych częściach kraju. Oferta kształcenia, który mają w ofercie owe szkoły jest bardzo zróżnicowany. Studia policyjne nie należą do łatwych oraz wymagają od aplikujących określonych umiejętności tak pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Kształcenie obejmuje niezwykle rozbudowane zakres najróżniejszych zagadnień ogólnych, jak i właściwych zawodowi policjanta. Współczesne wyzwania, przed którymi stoją służby policyjne, wymagają zatrudniania świetnie wykształconych pracowników z wiedzą z dziedziny psychologii, podstaw prawa czy kryminalistyki. Jest mnóstwo etapów kształcenia w przypadku całego procesu studiów policyjnych. Poziomy te uszeregowane są według hierarchii. Aby aplikować do szkoły policyjnej, należy zakończyć pozytywnie etap naboru, a następnie selekcjonowania. Rekrutacja polega na zdaniu testów teoretycznych oraz praktycznych, oraz pomyślnym przejściu testów wysiłkowych, mających na celu zauważenie osób posiadających słabą kondycję oraz niską odporność.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Alternatywa wymarzonego kierunku studiów jest niełatwą kwestią, zatem należałoby się nad tym problemem zastanowić nieco wprzód. Osoby zainteresowane dalszą nauką jeszcze przed egzaminem dojrzałości podążają na wymarzoną uczelnię, gdzie mają ochotę rozpocząć studia o wymarzonym dla siebie kierunku. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się dużo specjalności. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie za pośrednictwem wykwalifikowanej kadry, która wkłada mnóstwo starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, czy Zarządzanie cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach i w Poznaniu. Jeżeli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne »

  Przedstawiany Instytut Ekonomii i Zarządzania należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instytut oferuje możliwość kształcenia na studiach dwuetapowych w trybie dziennym. Oferta edukacyjna obejmuje także studia wieczorowe. Kandydaci mogą decydować się między przeróżnymi kierunkami. Dużym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra wykładowców. Informacje na temat rekrutacji zamieszczone zostały w serwisie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adam Janiak Afera - Politechnika Wrocławska »

  Rektor Politechniki Wrocławskiej zawiadomią prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez pracownika naukowego uczelni. Sprawą ma też zająć się uczelniany rzecznik dyscyplinarny.

  Doniesienie to pierwszy efekt kontroli jaką rektor zarządził po wizycie policjantów z wydziału do walki z korupcją dolnośląskiej komendy wojewódzkiej. Razem z Prokuraturą Okręgową prowadzi ona śledztwo dotyczące nieprawidłowości przy wydawaniu pieniędzy z tzw. "grantów" czyli państwowych dotacji na badania naukowe.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »