siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnie wyższe »

  W serwisie www.study4u.eu znajduje się baza szkół wyższych i uczelni z całego świata. Trafić tu można na indeks instytucji edukacyjnych z każdego niemal miejscowości (można wpisać w wyszukiwarce uczelnie Londyn, ale i studia Częstochowa). Kandydaci na studia mają tu dostępne wszystkie wiadomości przydatne przy wyborze właściwego kierunku studiów.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Alternatywa wymarzonego kierunku studiów jest niełatwą kwestią, zatem należałoby się nad tym problemem zastanowić nieco wprzód. Osoby zainteresowane dalszą nauką jeszcze przed egzaminem dojrzałości podążają na wymarzoną uczelnię, gdzie mają ochotę rozpocząć studia o wymarzonym dla siebie kierunku. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się dużo specjalności. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie za pośrednictwem wykwalifikowanej kadry, która wkłada mnóstwo starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, czy Zarządzanie cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach i w Poznaniu. Jeżeli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Wybierasz uczelnię prywatną, czy raczej zapiszesz się na studia dzienne na uczelnię państwową, u nas znajdziesz je posegregowane w jednym miejscu. Na proponowanym forum macie szansę wypowiedzieć się o problemie studiów, spytać o pociągającą was szkołę. W tak wielkiej bazie na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie. Do najbardziej popularnych kierunków nauczania zalicza się kartografia i architektura. Ciekawią Cię studia w języku angielskim, zobacz zakładkę zadedykowaną temu przedmiotowi. Dojrzyj jak modeluje się aktualna baza uczelni wyższych. Znajdujesz się na życiowym zakręcie i martwisz się czy dokonany przez Ciebie wybór uczelni był właściwy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne »

  Przedstawiany Instytut Ekonomii i Zarządzania należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instytut oferuje możliwość kształcenia na studiach dwuetapowych w trybie dziennym. Oferta edukacyjna obejmuje także studia wieczorowe. Kandydaci mogą decydować się między przeróżnymi kierunkami. Dużym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra wykładowców. Informacje na temat rekrutacji zamieszczone zostały w serwisie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  W dzisiejszych czasach uczelnie wyższe w Polsce prezentują kierunki, pośród których każdy przyszły student odszuka te najlepiej mu pasujące. By to poszukiwanie było prostsze, ze wsparciem w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie na jakie studia się wybrać, przychodzi portal Opinieouczelniach.pl. Dostępny na łamach portalu ranking uczelni bądź też charakteryzowane tam zawody, to rewelacyjna pomoc przed podjęciem tak bardzo ważnej decyzji. Udostępniane na portalu kierunki studiów, tyczą się uczelni wyższych z wszystkich części Polski. Dzięki temu, obojętnie czy poszukujesz studia Warszawa lub też studia Kraków, z tym serwisem uczynisz to sprawniej.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »