siplex katalog

Zarządzanie projektami studia podyplomowe

Zarządzanie projektami studia podyplomowe Jest to serwis Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące rekrutacji, kierunków a także kursów i szkoleń oferowanych przez WSE Kraków m.in. warsztaty dla uczniów szkół średnich i kursy językowe. Uczelnia ta oferuje m.in kierunki : dziennikarstwo, public relations, HR, marketing miast, marketing w sieci, zarządzanie kryzysowe – studia podyplomowe Kraków. Na stronie WSE można znaleźć wiadomości dotyczące nie tylko kierunków nauczania, ale także rozwoju i współpracy jaka zachodzi między uczelnią i innymi instytucjami świata biznesu, kultury i nauki, dzięki której uczelnia ta rozwija się dynamicznie a jej studenci mają możliwość pogłębiania swoich pasji i zainteresowań.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grafika komputerowa - studia w Wyższej Szkole Zarządzania »

  Na reklamowanej witrynie znajduje się oferta Wyższej Szkoły Zarządzania. Misją Wyższej Szkoły Zarządzania jest odpowiednie kształcenie wykwalifikowanych kadr. Mamy na koncie wiele pozytywnych publikacji na nasz temat w renomowanych czasopismach. Grafika komputerowa studia - u nas fachowa kadra naukowa czeka na Ciebie! Tworzymy szkołę, która przez wysoką klasę działania w pełni zadowala klientów. Jakość w naszej fachowej szkole jest największym priorytetem. Chętnych miło zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Pomagamy młodym ludziom w najważniejszych w życiu wyborach. Jeżeli poszukujesz pracy w stolicy, skorzystaj z propozycji, jakie zamieściliśmy u dołu strony. Świetnie znamy się na branży oświatowej, więc możesz nam w w stu procentach zaufać. Warszawa obfituje w uczelnie wyższe, a nasz serwis pomoże Ci je wszystkie dokładnie przeglądnąć. Jeżeli poszukujesz interesującego i oryginalnego kierunku studiów każdego szczebla, skorzystaj z naszego portalu. Jeżeli masz już wymarzony kierunek studiów, a nie wiesz, na której uczelni jest otwarty, nasz serwis jest dla Ciebie. Tylko na naszej stronie odnajdziesz najbardziej interesujące kierunki studiów na najlepszych polskich uczelniach. Oferty, które zamieszczamy zawierają dokładne dane szkoły oraz funkcjonalną mapę. Nie czekaj, tylko odkryj tutaj szkołę dla siebie. Chcesz uczyć się w stolicy i zastanawiasz się nad wyborem szkoły wyższej, pomożemy Ci podjąć decyzję. Jeśli udajesz się na studia, Warszawa jest najodpowiedniejszym miejscem, jakie mógłbyś wybrać. Wybierając uczelnię w Warszawie wybierasz najlepsze lata swojego życia.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace licencjackie »

  Pisanie prac na zlecenie jest dosyć powszechną formą zaliczenia danego przedmiotu. Z tej formy w wielu wypadkach korzystają uczniowie szkół wyższych. Natomiast dosyć popularne stało się pisanie prac, planów firmowych, różnorakich analiz finansowych takim nabywcom jak firmy. Każdą prace realizujemy fachowo i z pełnym zaangażowaniem. Masz pewność, że dotrzymiemy tajemnicy, a oprócz tego posiadać gwarancję, że napisana przez nas praca nie zostanie sprzedana drugi raz.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Wybierasz uczelnię prywatną, czy raczej zapiszesz się na studia dzienne na uczelnię państwową, u nas znajdziesz je posegregowane w jednym miejscu. Na proponowanym forum macie szansę wypowiedzieć się o problemie studiów, spytać o pociągającą was szkołę. W tak wielkiej bazie na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie. Do najbardziej popularnych kierunków nauczania zalicza się kartografia i architektura. Ciekawią Cię studia w języku angielskim, zobacz zakładkę zadedykowaną temu przedmiotowi. Dojrzyj jak modeluje się aktualna baza uczelni wyższych. Znajdujesz się na życiowym zakręcie i martwisz się czy dokonany przez Ciebie wybór uczelni był właściwy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne »

  Przedstawiany Instytut Ekonomii i Zarządzania należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instytut oferuje możliwość kształcenia na studiach dwuetapowych w trybie dziennym. Oferta edukacyjna obejmuje także studia wieczorowe. Kandydaci mogą decydować się między przeróżnymi kierunkami. Dużym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się studia podyplomowe, np. w zakresie public relations. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra wykładowców. Informacje na temat rekrutacji zamieszczone zostały w serwisie.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »