siplex katalog

Wykształcenie na wysokim poziomie

Wykształcenie na wysokim poziomie Cosinus - uczelnia, szkoła wyższa w Łodzi. Na stronie internetowej logowanie do serwisu i informacja dla studentów. Zapraszamy do studiowania - profesjonalna kadra wykładowców zapewni wykształcenie na wysokim poziomie. Rekrutacja, ćwiczenia z przedmiotu, komunikat dotyczący decyzji stypendialnych - stypendium za wyniki w nauce - nabór na rok akademicki, studia niestacjonarne I stopnia licencjat. Decyduje komplet złożonych dokumentów. Dziekanat - godziny pracy Dziekanatu na stronie. Tylko u nas wyjątkowa promocja - przyprowadź swoich znajomych.

Szczegóły strony ws.cosinus.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 184

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architektura krajobrazu »

  Jesteśmy uczelnią zajmującą się prowadzeniem szkoleń z architektury krajobrazu. U nas możesz się zapisać na takie kierunki jak na przykład: studia podyplomowe architektura krajobrazu bądź studia podyplomowe projektowanie ogrodów. Posiadamy wysoko specjalizowaną kadrę dydaktyczną. Z nami zdobędziesz niezbędę wprawę do pracy w projektowaniu architektury krajobrazu, zieleni miejskiej. Odpowiemy na każde zadane pytanie, wtedy o ile interesuje Cię nasza propozycja nie zwlekaj ani chwili dłużej. Studia podyplomowe architektura krajobrazu jest kierunkiem na którym nie może Cię zabraknąć.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Alternatywa wymarzonego kierunku studiów jest niełatwą kwestią, zatem należałoby się nad tym problemem zastanowić nieco wprzód. Osoby zainteresowane dalszą nauką jeszcze przed egzaminem dojrzałości podążają na wymarzoną uczelnię, gdzie mają ochotę rozpocząć studia o wymarzonym dla siebie kierunku. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się dużo specjalności. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie za pośrednictwem wykwalifikowanej kadry, która wkłada mnóstwo starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, czy Zarządzanie cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach i w Poznaniu. Jeżeli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Poznań »

  Wybranie kierunku studiów jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Aby uprościć jej podjęcie wszystkim maturzystom, stworzyliśmy portal informacyjny dla maturzysty o nazwie uczelnie.info.pl. Poza wykazem uczelni wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miastach w na terenie całej Polski, udostępniliśmy szczegółowy opis każdego z kierunków. Wykaz zawiera studia licencjackie i inżynierskie w trybie dziennym i niestacjonarnym. Zajmujemy się propagowaniem akcji „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy placówki wieloaspektowej weryfikacji i wyłaniamy z nich grupę uczelni, które gwarantują wysokie standardy edukowania, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Wrocław »

  Jeśli jesteś tegorocznym absolwentem szkoły średniej i poszukujesz szkoły wyższej wejdź na nasz portal. We Wrocławiu wyszukasz mnóstwo wspaniałych szkół wyższych. Dowiedz się, które kierunki kształcenia zostały uruchomione na wyższych uczelniach. Przejrzyj dane najlepszych szkół we Wrocławiu i dowiedz się jaką ofertę kształcenia posiadają. Geotechnika i hydrotechnika, Inżynieria budowlana a może Biotechnologia lub Automatyka i robotyka, wybierz kierunek właściwy dla siebie. Słyszałeś już o Wrocławskim Instytucie Designu. Na naszym portalu wyszukasz szkoły dla wszelkich powstałych kierunków kształcenia. Kończąc wrocławską szkołę wyższą z pewnością będziesz miał mnóstwo ciekawych ofert pracy. Idź na studia do Wrocławia. Poznałeś już wszystkie informacje o uczelni, w której chcesz się uczyć, jeśli nie odnajdź ją na naszym portalu.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka Rzeszów »

  Rzeszow-studia.pl prezentuje bazę uczelni wyższych oraz rodzaje i kierunki studiów w stolicy Podkarpacia. Na stronie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące rzeszowskich uczelni proponowanych przez nie kierunków oraz wyszukiwarkę, która pomoże Ci znaleźć upragnione studia w Rzeszowie. Przydatne również będą Ci informacje o poszczególnych szkołach ich dane teleadresowe oraz opis działalności. Klikając w wybrany kierunek pojawią ci się uczelnie na których możesz go studiować. Na przykład wybierając zakładkę logistyka Rzeszów pojawi ci się lista szkół na których dany kierunek się znajduje. Zobacz jak przebiega rekrutacja na Politechnice Rzeszowskiej czy w WsiZ w Rzeszowie. Jeżeli jesteś absolwentem szkoły średniej lub marzysz o studiach podyplomowych to sprawdź co w ofercie edukacyjnej mają dla Ciebie uczelnie w Rzeszowie. Dowiedz się więcej o szkołach i kierunkach na które chcesz aplikować i wejdź do internetowej bazy uczelni znajdującej się pod adresem rzeszow-studia.pl.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »