siplex katalog

Uczelnie wyższe

Uczelnie wyższe W serwisie www.study4u.eu znajduje się baza szkół wyższych i uczelni z całego świata. Trafić tu można na indeks instytucji edukacyjnych z każdego niemal miejscowości (można wpisać w wyszukiwarce uczelnie Londyn, ale i studia Częstochowa). Kandydaci na studia mają tu dostępne wszystkie wiadomości przydatne przy wyborze właściwego kierunku studiów.

Szczegóły strony www.study4u.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 154

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia podyplomowe »

  Jesteś studentem a może dopiero wybierasz się na studia? Odwiedź nowy portal studencki, aby dowiedzieć się, co i gdzie warto studiować, jak radzić sobie w Twoim mieście, gdzie spać, jeść, pracować i jak spędzać wakacje. Zapewniamy aktualne, ciekawe informacje ze świata studentów, wiele inspiracji, wskazówek oraz życiowych porad. Z nami poznasz przyszłościowe kierunki studiów i najlepsze uczelnie wyższe w Polsce. Jesteś ciekaw, co jeszcze oferujemy? Odwiedź serwis, baw się i ucz razem z nami, zapraszamy!

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie uczelnie »

  Wybierasz się na studia, ale nie wiesz jaki uniwersytet czy uczelnię wybrać? Wejdź na www.opinieostudiach.pl - rzetelne porównanie polskich uczelni i uniwersytetów. Dowiedz się więcej o uczelni, w której chcesz się kształcić. Jesteś już studentem? Zostaw swoją opinię o uczelni w której studiujesz. OpinieOStudiach.pl - niezależny blog o polskich uczelniach, zapraszamy!

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Poznań »

  Wybranie kierunku studiów jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Aby uprościć jej podjęcie wszystkim maturzystom, stworzyliśmy portal informacyjny dla maturzysty o nazwie uczelnie.info.pl. Poza wykazem uczelni wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miastach w na terenie całej Polski, udostępniliśmy szczegółowy opis każdego z kierunków. Wykaz zawiera studia licencjackie i inżynierskie w trybie dziennym i niestacjonarnym. Zajmujemy się propagowaniem akcji „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy placówki wieloaspektowej weryfikacji i wyłaniamy z nich grupę uczelni, które gwarantują wysokie standardy edukowania, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Kraków matematyka angielski niemiecki »

  korepetycje Kraków tu wyszukasz korepetytorów z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z kursami. Tu wyszukasz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Popatrz Sam korepetycje Kraków Również istnieje możliwość aby nauczyciele mogli zamieszczać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów uczni którzy chcą uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, Korepetycje również można wyszukać z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Prześledź aktualny ranking popularności kierunków. Nie masz pojęcia na jakiej uczelni odnaleźć interesujący cię kierunek. Na portalu wyszukasz oferty pracy dla studentów. Znajdź dane adresowe najważniejszych polskich uczelni.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »