siplex katalog

Angielski przez skype

Angielski przez skype W obecnych czasach wymaga się od ludzi znajomości języka angielskiego. Jeśli dotychczas nie przykładałeś się do kształcenia to teraz dajemy Ci okazję żeby to zmienić. Zapewniamy Ci lekcje w sympatycznej atmosferze. Jeśli chcesz żeby działali z tobą obyci lektorzy to dobrze trafiłeś. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi ludźmi, którzy znają kłopoty jakie dotyczą kursantów. Należy mieć na uwadze, że bez znajomości angielskiego nie mamy szans na dobrą pracę. Moja oferta specjalna to – angielski przez skype. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszelkie zapytania.

Szczegóły strony e-tutoring.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 229

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język niemiecki »

  Potrzebujesz pomocy z języka niemieckiego? Odwiedź nasz portal, gdzie wyszukasz mnogość tekstów i materiałów na temat tego języka obcego. Wskutek nam możesz uczyć się kiedy tylko zechcesz i co zechcesz. Posiadamy różne sekcje tematyczne, które zezwolą ci zagrać w gry po niemiecku, czy też śpiewać w tym języku.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowatorki sposób przygotowania się do testów na aplikację »

  Witryna dedykowana jest dla studentów oraz aplikantów, którzy są w trakcie przygotowań do egzaminów prawniczych. Dzięki ustawom, aktom prawnym i możliwości wykonania testów na aplikację można w prosty sposób przygotować się do egzaminu.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Językowe Dla Firm »

  Aby utrzymać się współcześnie na rynku, trzeba inwestować w szkolenie pracowników w najróżniejszym zakresie. Akademie językowe znające się na rzeczy takie jak choćby Lingua House wiedzą doskonale jak zaplanować odpowiednie szkolenia językowe dla firm.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jezykowe Wrocław z dojazdem do klienta »

  Na stronie szkoły językowej www.wroclaw.angielskizdojazdem.pl znajduje się formularz kontaktowy który daje sposobność wyboru szczegółów określających preferencje podjęcia kursu angielskiego we Wrocławiu. Tutaj również zapoznasz się z cennikiem, oraz uzyskasz dane teleadresowe do managera klienta.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »