siplex katalog

Tłumaczenia polski-niemiecki

Tłumaczenia polski-niemiecki Oferta firmy obejmuje profesjonalne tłumaczenia w kierunku polski-niemiecki oraz niemiecki-polski. Firma specjalizuje się przede wszystkim w tłumaczeniach pisemnych, a oferta obejmuje przekłady tekstów zwykłych oraz specjalistycznych z takich dziedzin jak technik i umowy handlowe, strony WWW oraz teksty z zakresu IT. Dodatkowo firma oferuje również pakiet usług w zakresie SEO/SEM pod kątem polskich i niemieckich wyszukiwarek, jak optymalizacja, copywriting oraz promocja na łamach blogów i katalogów stron WWW.

Szczegóły strony www.ger-media.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 126

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi deratyzacyjne, dezynfekcji, deratyzacji - Śląsk »

  Grutox Bielsko Biała to zaawansowany serwis w deratyzacji oraz w zakresie Pest Control. Naszą misją jest niszczenie wszystkich gryzoni i zagrożeń przy wytwarzania i gromadzenia żywności. Proponujemy pełne usługi w sytuacji zagrożenia jak również pomoc w monitorowaniu zagrożeń. Funkcjonując wiele lat na rynku osiągnęliśmy potrzebne doświadczenie, które poparte jest kilkoma atestami. Korzystając z naszych usług, posiadają Państwo zapewnienie, że nasza usługa będzie skuteczna i dobrze wykonana.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznan »

  Pomoc Drogowa Maciej Prosiński to profesjonalna firma o długoletniej tradycji w branży motoryzacyjnej. Usługi firmy można podzielić na dwie główne grupy - jedną jest pomoc drogowa a drugą naprawy powypadkowe. Nasze usługi wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie a z naszym serwisem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i powierzonego mienia. Wciąż doskonalimy naszą ofertę, wprowadzamy nowe usługi i powiększamy naszą flotę aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych Zleceniodawców. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do świadczenia pomocy drogowej, co zapewnia nam szybkość i sprawność działania, a także odpowiednie zabezpieczenie auta. Świadczymy pomoc drogową i holowanie pojazdów w Poznaniu, całym kraju i za granicą.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Wrocław »

  Firma Motoryzacyjna Autogregor oferuje całodobowe usługi w zakresie pomocy drogowej głównie na terenie Wrocławia ale również w razie potrzeby na terenie reszty kraju jak i Europy. Wszystkie nieszczęśliwe wypadki, kolizje, usterki jak i inne przyczyny które spowodowały mus skorzystania z usług holowania, lawety czy pomocy drogowej prosimy Państwa zgłaszać pod numerem kontaktowym 781 800 800.
  Bardzo dobrym pomysłem jest zapisanie sobie numeru Autopomoc drogowej w telefonie komórkowym. Jeżeli wyjeżdżasz w daleką trasę poza granice kraju, a nie masz innego znajomego źródła pomocy drogowej, warto się zabezpieczyć takim telefonem, gdyż staramy się pomóc każdemu, nawet gdybyśmy musieli pokonać setki jak nie tysiące kilometrów by udzielić pomocy lawetą czy doprowadzić do sprawności samochód w bardzo przystępnej cenie.
  Autogregor to nie tylko pomoc drogowa, oferujemy również warsztat samochodowy i tutaj proponujemy bardzo fajną promocję, która obowiązuje do odwołania, otóż wszystkim klientom którzy zdecydują się na naprawę samochodu w naszym warsztacie gwarantujemy bezpłatny transport uszkodzonego samochodu. Zakład zapewnia przewóz samochodów osobowych, dostawczych (także typu maxi) oraz aut ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 7,5 tony.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa utylizacja odpadów - sitapolska.pl »

  Profesjonalna marka SITA od lat 90-tych dostarcza swym klientom najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania w obszarze utrzymania porządku. Wśród bogatej gamy świadczonych usług pragniemy wyróżnić najbardziej popularne takie jak: wywóz odpadów, gruzów i nieczystości, recycling oraz gospodarka odpadowa. Czynnie angażujemy się w wykonywanie lokalnych systemów zarządzania odpadami oraz całościowego utrzymania czystości w miastach.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Szczecin »

  Nikt nie lubi robić remontu. To z tego powodu, iż jest to zajęcie trudne, męczące i wymagające dużej ilości czasu. Czasami jednakże niestety potrzeba ten remont zrobić. W takich przypadkach można zatrudnić fachową firmę, która wykona remont. Taką firmą jest Remmalo w Szczecinie. Profesjonalni remontowcy przywrócą wspaniały wygląd twemu mieszkaniu.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »