siplex katalog

Tłumacz angielski Wrocław

Tłumacz angielski Wrocław Firma Subway Business English Tadeusz Szałamacha oferuje tłumaczenia na profesjonalnym poziomie z języka polskiego na angielski i w drugą stronę.
Siedziba firmy mieści się w Wrocławiu, gdzie posiadamy najwięcej klientów jednak bez problemu tłumaczymy dokumenty klientom spoza granic Wrocławia. Myotrzymujemy tekst na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając także drogą mailową.
Kwoty usługi zależą od kilku warunków: czasu jaki mamy na tłumaczenie(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst w trybie awaryjnym od ręki, w tym wypadku usługa jest droższa), czy jest to tłumaczenie przysięgłe a także oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Najtańszy tłumacz angielski Wrocław – Tadeusz Szałamacha.
Dokładny cennik znajdziesz na witrynie tlumaczangielski.wroclaw.pl.Subway Business English Tadeusz Szałamacha

603-582-594
biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
ul. Stolarska 22
Wrocław 53-205
NIP: 894-103-11-78
Regon: 932179291
biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

Szczegóły strony www.tlumaczangielskiwroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz Wrocław »


  Translatus to firma usługowa, która specjalizuje się usługami z zakresu tłumaczeń. Siedziba mieści się w Wrocławiu i to właśnie z tego miasta pochodzi najwięcej naszych klientów, którzy już od lat korzystają z satysfakcją z naszych usług.

  Na naszej witrynie www translatus.pl znajdziesz kontakt z naszą firmą a także dokładny cennik i sporo innych przydatnych informacji.

  Nasze doświadczenie, które jest zdobywane od 1997 r., czyli od daty utworzenia firmy, procentuje w kontaktach z klientem oraz w jakości świadczonych przez nas.

  Tłumacz Wrocław – Beata Koźmińska to działalność, która w swojej ofercie posiada tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne a takżę zwykłe tłumaczenia pisemne. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy, ale także uczelnie i inne szkoły.

  Zapraszamy do kontaktu

  Translatus Biuro Tłumaczeń i Usług Językowych
  Beata Koźmińska
  ul. Wietrzna 26/6
  53-024 Wrocław
  Tel. +48 71 788 78 17
  Email: translatus@poczta.onet.pl
  Przyjmowanie dokumentów od 9.00 do 17.00.

  NIP 8941208091
  Regon 930953243

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka rosyjskiego »

  Doświadczony tłumacz rosyjskiego, wykonujący dowolne przekłady pisemne, obejmujące także tematykę specjalistyczną: teksty z zakresu prawa, ekonomiczne czy medycyny. Tłumacz oferuje tłumaczenia witryn WWW wraz z wprowadzeniem tekstu do kodu strony. Siłą firmy jest błyskawiczna realizacja powierzonego tłumaczenia, w trybie ekspresowym już następnego dnia. Na stronie Dictum znajdziemy dokładną ofertę oraz formularz umożliwiający kontakt i wstępną wycenę.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup złomu Trzebinia »

  Prezentowana działalność opiera się na skupowaniu i sprzedaży złomu. Dodatkowe usługi to także obróbka i spedycja złomu w każde miejsce w Europie. Do wykonywania zleceń mamy specjalny sprzęt i wszystkie konieczne zezwolenia. Naszym kontrahentom oferujemy transparentne zasady współpracy. Wywozimy złom w każdej postaci, rozliczamy się natychmiast pieniędzmi. W razie potrzeby postawimy firmowe kontenery lub odbieramy złom specjalnym autem. Cała nasza oferta zawarta jest na stronie www, zachęcamy do zapoznania się i przesyłania dodatkowych zapytań.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Kraków »

  Rekomendowana strona www przedstawia usługi porządkowe. Agencja z miasta Kraków oferuje sprzątanie poremontowe, imprez masowych itp. Zakład wynajmowany jest do koszenia trawników. Atutem firmy, która oferuje kompleksowe sprzątanie jest zaangażowanie. Do usług specjalnych przedsiębiorstwa należy m.in. dezynfekcja. Przedsiębiorstwo zapewnia usługi na wysokim poziomie oraz terminową realizację. Wykonawcami prac są wyłącznie doświadczeni pracownicy ze stażem zawodowym. W ofercie biura znajduje się mycie np. witryn szklanych.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Bezpieczeństwa Informacji, Szkolenia z Ochrony Informacji Niejawnych, Ochrona »

  Biuro Bezpieczeństwa Informacji (BBI) skupia specjalistów z zakresu:
  ochrona informacji niejawnych,
  ochrona danych osobowych,
  bezpieczeństwa teleinformatycznego
  dysponujących wiedzą oraz dodatkowo doświadczeniem zdobytym w UOP, ABW, AW, SKW.
  Prowadzimy szkolenia z Ochrony Informacji Niejawnych, Ochrona Danych Osobowych, a dodatkowo bezpieczeństwa biznesu.
  Oferujemy:
  Outsourcing Administratora Bezpieczeństwa Informacji, Audyt Bezpieczeństwa Informacji
   
   

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »