siplex katalog

Prowadzenie księgowości Rzeszów

Prowadzenie księgowości Rzeszów Zapraszamy do współpracy w obrębie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, pobliskich miejscowości jak i całej Polski - podatki Rzeszów. Dzięki nam możesz posiadać dostęp do internetowego biura rachunkowego i nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla niedużych jak również większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych nabywców jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz posiadał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone przez specjalistów. Zapraszamy

Szczegóły strony www.doradca.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 198

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej [OC]. Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Powierzacie nam Państwo wszelkie sprawy dotyczące księgowania dokumentów oraz obliczania podatków. Bezpośredni kontakt z klientem ogranicza się do 2 – 3 krótkich spotkań w miesiącu. Pośredniczymy w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS). Na życzenie również dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecinek »

  Rozważałeś w dowolnym czasie czy na pewno Twoje biuro rachunkowe sprawuję swoją usługę w sposób prawidłowy? Żyjesz w stresie z koncepcją, że Urząd Skarbowy przypuszczalnie może się dopatrzeć nieprawidłowości w ewidencji? Mamy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie! Biuro rachunkowe KKM w Szczecinku jest na Twoje posługi! Spowodujemy, że dylematy z rachowaniem firmy przejdą do historii i swoją siłę zużytkujesz na zarządzanie działalności.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sporządzanie zeznania PIT-38 »

  Deklaracja PIT-38 obejmuje osoby osobiście zajmujące się handlem papierami wartościowymi albo sprzedających udziały w spółkach. Przekazują go ci wszyscy, którzy w roku skarbowym zdobyli osobiście (poza biznesem) dochody z tytułu sprzedaży papierów wartościowych, użyczonych papierów wartościowych (dostawa krótka), pochodnych instrumentów pieniężnych oraz realizacji praw z nich wynikających, udziałów w spółkach mających osobowość prawną; otrzymania wkładów (akcji) w spółkach mających osobowość prawną albo wpływów w spółdzielniach w zamian za wkład niepłatniczy w pozostałej postaci niż firma względnie jego urządzona cząstka. PIT-38 przesyłany jest ogólnie do końca kwietnia. Niemniej jednak w myśl art. 12 § 5 ordynacji skarbowej o ile ostatni dzień terminu wypada w sobotę ewentualnie dzień prawnie wolny od roboty (niedziele i święta) - termin przesuwa się na dalszy dzień pod dniu tudzież dobach wolnych od roboty.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe łódź »

  Witamy na stronach AUXILIUM S.A. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług księgowych dla podmiotów gospodarczych o różnej specyfice oraz doradztwie prawno - podatkowym. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu kompleksowe usługi księgowe, finansowe oraz kadrowo-płacowe.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Płock »

  Zajmujemy się pełną księgowością, a Nasi specjaliści to najlepsza kadra. Posiadamy również mnóstwo najróżniejszego typu certyfikatów, dzięki którym gwarantujemy Państwu usługi na najlepszym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z usług Naszego biura. Na pewno każdy Kontrahent wyjdzie z Naszego biura w pełni usatysfakcjonowany. Wszystkie dane o Naszej działalności znaleźć można na firmowej witrynie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszam.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »