siplex katalog

Prowadzenie księgowości Rzeszów

Prowadzenie księgowości Rzeszów Zapraszamy do współpracy w obrębie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, pobliskich miejscowości jak i całej Polski - podatki Rzeszów. Dzięki nam możesz posiadać dostęp do internetowego biura rachunkowego i nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla niedużych jak również większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych nabywców jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz posiadał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone przez specjalistów. Zapraszamy

Szczegóły strony www.doradca.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 200

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Podatkowa Warszawa Ursynów »

  Oferujemy usługi w zakresie pełnej księgowości, podatków, kadr, płac i rozliczeń. Promocje cenowe. Oferujemy również usługi w zakresie ewidencji i prowadzenia rozliczeń z tytułu wynagrodzeń.
  Naszym klientom zapewniamy możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze - czyli biznesie. My zapewniamy spokój i bezpieczeństwo w zakresie nie tylko finansowo-księgowym, ale i podatkowym.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź – firma Paragraf to najwyższa jakość świadczonych usług rachunkowych. Biuro rachunkowe Łódź to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu rachunkowości, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów. Nasi specjaliści w każdej chwili służą radą oraz wskazówkami mającymi na celu optymalizację obciążeń podatkowych Państwa firmy. Zapraszamy na wirtynę firmy Paragraf, gdzie mogą Państwo poznać pełną ofertę firmy.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory Podatkowe »

  Serwis tematyczny KalkulatoryPodatkowe.pl zawiera zbiór bezpłatnych kalkulatorów tj.: kalkulator odsetek podatkowych i ustawowych, kalkulator płacowy – wynagrodzenia, kalkulator wyboru formy opodatkowania, kilometrówka, kalkulator ryczałt samochodowy, kalkulatory VAT, kalkulatory bankowe. A także sprawdzanie NIP, PESEL, REGON. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do rozliczania deklaracji »

  Sporo czasu spędziliśmy nad zaprojektowaniem niezawodnego i możliwie przystępnego programu umożliwiającego rozliczenie podatku. Opracowaliśmy program e-pity 2012, dzięki któremu rozliczysz swój pit online. Program dla wszystkich, ponieważ jest bezpłatny i nadzwyczaj prosty w obsłudze. Bezproblemowo przeprowadzi Cię przez gąszcz niezrozumiałych reguł i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi ujarzmisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz szybko i bez ryzyka. Szanujemy Twój czas. Dlatego stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa tylko parę minut. Jeśli nie możesz wypełnić dokumentu w sieci, możesz go ściągnąć na swój komputer i wypełnić offline.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z zagranicy »

  Osoby pracujące za granicą, odprowadzają na terenie danego kraju podatki. Po zakończeniu roku, mogą więc uzyskać zwrot podatku. Nasze biuro podatków zagranicznych pomaga wszystkim pracującym w UK, Irlandii, Niemczech, Holandii, Belgii, Danii, Norwegii oraz USA w skutecznym odzyskaniu podatku. Dla naszych klientów zatrudnionych w Niemczech możemy załatwić Kindergeld, czyli zasiłek na dzieci.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »