siplex katalog

Nieruchomości Poznań

Nieruchomości Poznań Celem działalności firmy Virke jest profesjonalna sprzedaż mieszkań. Poznań jest miejscem, w którym firma ta oferuje atrakcyjne nieruchomości.
Proponujemy poradę fachowego doradcy z firmy NOTUS S.A. Chętni mogą się z nami umówić na spotkanie poprzez Internet. Realizujemy inwestycję polegającą na budowie kompleksu mieszkalno– usługowego. Istnieje możność skontaktowania się z nami poprzez Internet oraz telefon. Najważniejsze jest dla nas usatysfakcjonowanie każdego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszej dziedzinie.

Szczegóły strony www.virke.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Apartamenty wilanów - www.kwintet-wilanow.pl »

  „Centrum Zana” funkcjonuje aktualnie w branży długi czas, a więc spółka przez ów okres zyskała mnóstwo Klientów, którzy ją w pełni docenili. Firma przez ponad dziesięć lat wcieliła w życie do użytku ponad 820. 000 m2 powierzchni biurowych. Dzięki temu spółka w dalszym ciągu się rozwija jak i również z miesiąca na miesiąc oddaje następne projekty między innymi w dzielnicy Stolicy Wilanów, więc należałoby zaciekawić się tą spółką, o ile planuje się kupno jakiegokolwiek mieszkania w cichej okolicy. Mieszkania Warszawa Wilanów, to znakomita lokalizacja dla takich osób.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania warszawa bielany »

  Osiedle mieszkaniowe na bielanach które postanowiliśmy Państwu przedstawić jest szczególnie nowoczesne i niewątpliwie każdy kto skusi się osiedlić się w tym przepięknym i doskonale usytuowanym osiedlu nie będzie żałował. Przedkładamy wszystkim zainteresowanym najem lub zaku mieszkań które znajdują się w owej świetnej dzielnicy stolicy polski. nadzwyczaj okazały wachlarz mieszkań pod względem metrażu i rozstawienia. niewątpliwie każdy chętny znajdzie odpowiadające mu wytypowane mieszkanie.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Hiszpania »

  Serwis Hiszpańskie-nieurchomości.pl to bogata baza apartamentów, willi, domów, mieszkań i działek wystawionych na sprzedaż. Korzystając z serwisu można odnaleźć wiele ważnych informacji dotyczących możliwych do nabycia nieruchomości zlokalizowanych w Hiszpanii, ich jakości, a także warunków sprzedaży. Z pomocą serwisu można dokonać szybkiego zakupu bez konieczności korzystania z usług pośredników, jednocześnie otrzymując wsparcie przy wypełnianiu wszelkich formalności.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administracja nieruchomościami Kraków »

  Maxus - administrator nieruchomości w Krakowie, prowadzi długoletnią opiekę nad budynkami mieszkalnymi jak także przemysłowymi. W trosce o dobro oraz bezpieczeństwo swoich klientów Maxus świadczy wszechstronne usługi w obrębie obsługi administracyjnej, finansowej, księgowej oraz prawnej. Duży nacisk zarządca kładzie również na opiekę nad stanem technicznym budynków, jak również na utrzymanie czystości, porządku a także ochrony własności, mieszkańców jak również ich mienia. Spokojne oraz komfortowe życie klientów Maxusa jest priorytetem w jego działaniach. Dobór pracowników wykonujących prace administracyjne i konserwatorskie jest bardzo rygorystyczny - zespół składa się z ludzi wykwalifikowanych a także fachowo wykonujących swoją profesję.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alodia Nieruchomości - Utrzymanie czystości Kraków »

  Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami oraz utrzymujemy czystość w obiektach i na terenach przyległych. Sprzątamy tereny wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz firm. Posiadamy odpowiedni sprzęt taki jak zamiatarki, odkurzacze, dmuchawy, kosiarki, kosy spalinowe czy pługi.
  Nasza oferta skierowana jest zarówno do Developerów, Wspólnot Mieszkaniowych, małych i dużych firm, a także do klienta indywidualnego.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »