siplex katalog

JKDP - Biuro doradcy podatkowego

JKDP - Biuro doradcy podatkowego Nasze biuro księgowe obsługuje nie tylko klientów z Białegostoku, jesteśmy bowiem otwarci na współpracę, a także obsługę kwestii powiązanych z prawem podatkowym. Konsulting podatkowe w naszej ofercie dotyczy między innymi weryfikacji zestawień fiskalnych.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

 • ID: 10895
 • Tytuł: JKDP - Biuro doradcy podatkowego
 • URL: www.jkdp.pl
 • PageRank:
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 464
 • CTR: 1.08%
 • Data dodania: 14 12 2012
 • Słowa kluczowe: doradca podatkowy, biuro rachunkowe, Białystok
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz
 • Adres: ul. Św.A. Boboli 93/111, 15-649 Białystok
 • Kod pocztowy: 15-649
 • Miejscowość: Białystok
 • NIP: 543-207-36-81
 • REGON: 200733972
 • Ocena:
  Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php52/usr/share/pear/_config-rating.php) is not within the allowed path(s): (/home/siplex2/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/siplex2/domains/linkiseo.com/public_html/ajaxstarrater/_drawrating.php on line 16

  Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php52/usr/share/php/_config-rating.php) is not within the allowed path(s): (/home/siplex2/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/siplex2/domains/linkiseo.com/public_html/ajaxstarrater/_drawrating.php on line 16

  Ocena: 4.8/10 (9 głosów)

 • Link nie działa/spam ?
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Program PIT FORMAT pity2011 / pity2012 »

  Za zbyt późne złożenie deklaracji podatkowej pit37 podatnikowi grozi kara.
  Jeśli podatnik spóźni się ze złożeniem druku pit37 może mieć na uwadze konsekwencje. Najpoważniejszą jest kara grzywny, którą urząd skarbowy może obarczyć spóźnialskiego. Warto pamiętać, że termin składania zeznań podatkowych mija o 23.59 we wskazanym dniu; dla zeznania pit37 jest to ostatni dzień kwietnia. By uniknąć niemiłych konsekwencji warto pamiętać o rozliczeniu. Poprawnie pomoże wypełnić pit37 PIT Format.

  Program PIT FORMAT to wysokiej klasy program do przygotowania rocznych rozliczeń podatkowych. Program PIT obsługuje wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Program PIT FORMAT umożliwia już w kilka minut w bezproblemowy, ekspresowy i bezpieczny sposób przygotować każdą deklarację PIT. Program PIT FORMAT jest najlepszym tego typu programem ponieważ użytkownik nie musi się tego programu uczyć. Jest tak intuicyjny i wyświetla tak zrozumiałe komunikaty, że po uruchomieniu można od razu przystąpić do rocznego rozliczenia podatku, a po krótkim czasie zakończyć je z sukcesem. Jako jedyny zawiera tak elastyczny Kreator, który prowadzi użytkowania przez cały proces i pozwala przejść do dowolnego miejsca zeznania, aby coś zweryfikować lub poprawić. Zawiera osobliwe sposoby wprowadzania i weryfikacji danych oraz system ograniczania kwot możliwych odpisów od dochodu i podatku.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Jelenia Góra »

  Podstawą działalności biura MADOM jest szeroko pojęty rynek nieruchomości. Niniejsze biuro nieruchomości świadczy swe usługi w mieście Jelenia Góra. Oferta obejmuje np. mieszkania i działki. Oferta dedykowana jest dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferowana obsługa jest kompleksowa, obejmuje np. przygotowanie umów. Firma zapewnia swoim klientom doradztwo, np. w zakresie kredytów. Biuro uczestniczy w rozmaitych transakcjach, między innymi kupna. Oferta jest nieustannie aktualizowana.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Opole »

  Koordynacja kwestii pracowniczych to zadaniem odpowiedzialne i wymagające dużej znajomości tematu. Wynika to przede wszystkim z szeregu przepisów prawnych ustanowionych w tej dziedzinie księgowośći. Co więcej każdorazowe zmiany w tej kwesti narzucają ciągłe monitorowania i dostosowywania niezbędnych narzędzi (oprogramowania) do ich obsługi. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie tego typu usług biuru rachunkowemu które specjalizującej się w ich świadczeniu.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finanspartner »

  Szczególnie ważnym aspektem działania każdej spółki jest księgowość. Wiadomo przecież, że finanse to delikatna dziedzina, wymagająca specjalnej staranności i rzetelności, z tego powodu warto dać ich prowadzenie profesjonalistom. Nasze biuro rachunkowe ma nie tylko licencję Ministerstwa Finansów, ale także długoletnie doświadczenie oraz umocnioną pozycję na rynku usług księgowych. Prowadzimy kompleksową obsługę marek w zakresie księgowości i podatków. Biuro tworzy kilkuosobowy zespół profesjonalistów, którzy chętnie służą radą i współpracą w prowadzeniu najbardziej skomplikowanych kwestii finansowych. W zasięg naszych usług wchodzą zarówno czynności typowo księgowe, takie jak prowadzenie ksiąg finansowych, sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych, czy rozliczanie transakcji handlowych, a również doradztwo prawne i podatkowe, jak i usługi kadrowe. Jesteśmy przygotowani do wykonywania czynności dodatkowych – rozliczania VAT-u, sporządzania sprawozdań statystycznych, przygotowywanie wniosków kredytowych lub dokumentacji powiązanej z potencjalnymi wierzytelnościami oraz szeregu innych działań potrzebnych naszym klientom.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro podatkowe w w miejscowości Szczecin z 17-letnią historią funkcjonowania, przewodzone przez wyrobioną oraz wykwalifikowaną księgową. Zezwól zatroszczyć się Twoimi zagadnieniami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami, podatkami, ewidencją VAT, rozliczeniami i pozostałymi z którymi sprostamy Tobie wspomóc. Ominiesz w ten sposób multum złożonych problemów powiązanych z kalkulacjami i finansami prywatnej firmy. Kancelaria w miejscowości Szczecin znajduje się koło centrum miasta i niezmiernie łatwo do tego biura dotrzeć. Zainwestuj w jakość, gdyż nic w przedsiębiorstwie nie jest bardziej ważne!

  Księgowa Szczecin - Janina Jaworska
  ul. Adama Mickiewicza 34/10
  70-383 Szczecin

  tel. kom. 601 550 768
  tel. 91 484 33 43
  fax. 91 484 33 43

  e-mail: szczecin@rzetelnaksiegowosc.pl
  Skype: janina. jaworska. szczecin
  NIP: 851 001 35 37
  REGON: 810204141

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »