siplex katalog

Domy Śląskie

Domy Śląskie Domy Śląskie to deweloper mysłowicki posiadający mieszkania bezczynszowe. Mysłowice to dobre miejscowość do kupienia mieszkania dla każdego, kto chce mieszkać tuż obok centrum aglomeracji, jednak dalej od największego zgiełku. Ceny mieszkań w Mysłowicach też są niższe, co zachęca do kupna mieszkania właśnie tu. Osiedle Bończyk-Ptaki - inwestycja mieszkaniowa dewelopera Domy Śląskie to wspaniała opcja nie tylko z uwagi na zlokalizowanie bądź przystępne ceny, ale też same mieszkania - w budynkach znajdują się m. in. mieszkania dwupoziomowe. Do sprzedaży niedługo trafi III etap! Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji!

Szczegóły strony www.domyslaskie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania bielsko działki bielsko »

  W Bielsku-Białej powstało bardzo dużo Agencji nieruchomości, dlatego Klient bardzo łatwo może trafić do każdego z nas. Od dzisiaj zakup mieszkania bielsko, działki bielsko, lokale bielsko nie będzie dla Państwa problemem. Jeżeli udadzą się Państwo do Agencji nieruchomości, wtedy Agenci zajmą się Państwem od przysłowiowego A do Z. Dzięki Agencji nieruchomości zyskają Państwo swój wolny czas, jak również zaoszczędzą Państwo trochę pieniędzy i oszczędzą nerwy.Agencja InCity nieruchomości została stworzona właśnie w takim celu, aby ulżyć Klientom, którzy są na etapie zakupu nieruchomości w Bielsku-Białej, takich jak mieszkania bielsko, domy bielsko, lokale bielsko, działki bielsko i podobne znajdujące się na terenie Bielska-Białej i okolicy. InCity serdecznie zaprasza wszystkich Państwa do współpracy z naszą Agencją, która mieści się w Bielsku-Białej.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia Gorzów »

  Pełen profesjonalizm, spore doświadczenie i dynamiczna kadra. Tak można opisać E-dom Nieruchomości. To instytucja istniejąca na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, świadcząca usługi z zakresu kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów. Dodatkowo, E-dom Nieruchomości proponuj nabycie lub dzierżawę innych budynków, które mogą być odpowiednie na lokal usługowy, sklep, biuro. Firma nie tylko prowadzi do transakcji, ale asystuje przy wyborze odpowiedniej nieruchomości i ustalaniu spraw formalno-prawnych. Wszystko w zależności od zainteresowań i wymogów klienta.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości na Florydzie »

  Gdzie wyszukać aktualne informacje o zagranicznym rynku nieruchomosci? A szczególnie o nieruchomosciach w USA? Zajrzyj do serwisu IBERMAXX Floryda. Tutaj znajdziesz kompendium wiedzy o domach na Florydzie i apartamentach na Florydzie, np. w Miami. Aktualne oferty sprzedaży domów na Florydzie. Oddział IBERMAXX na Florydzie. Pomysl czy nie warto zainwestować teraz w USA, czas kryzysu i zastoju ekonomicznego to czas na zakup nieruchomosci w USA. IBERMAXX Floryda zaprasza.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administracja nieruchomościami Kraków »

  Maxus - administrator nieruchomości w Krakowie, prowadzi długoletnią opiekę nad budynkami mieszkalnymi jak także przemysłowymi. W trosce o dobro oraz bezpieczeństwo swoich klientów Maxus świadczy wszechstronne usługi w obrębie obsługi administracyjnej, finansowej, księgowej oraz prawnej. Duży nacisk zarządca kładzie również na opiekę nad stanem technicznym budynków, jak również na utrzymanie czystości, porządku a także ochrony własności, mieszkańców jak również ich mienia. Spokojne oraz komfortowe życie klientów Maxusa jest priorytetem w jego działaniach. Dobór pracowników wykonujących prace administracyjne i konserwatorskie jest bardzo rygorystyczny - zespół składa się z ludzi wykwalifikowanych a także fachowo wykonujących swoją profesję.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ursynów mieszkania »

  Sporo osiedli mieszkaniowych w stolicy, także te wyrafinowane, budzą zwykle negatywne emocje. Charakteryzują się one stagnacją i brakiem wyobraźni. Z tej przyczyny, wskazane jest zastanowić się nad przenosinami na 'Wzgórze Słowików'. Osiedle na Ursynowie, zapewnia nam coś więcej niż jedynie gustownymi mieszkaniami. Duże znaczenie ma tu nadzwyczajne usytuowanie tego miejsca. Bliskość przyrody, mnóstwo drzew i gatunków roślinności kreują nadzwyczajną atmosferę. To miejsce, gdzie swój dom znajdzie zarówno rodzina z dziećmi jak i stale zajęty przedsiębiorca.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »