siplex katalog

Biuro rachunkowe Rzeszów

Biuro rachunkowe Rzeszów Oferujemy usługi rachunkowe dla firm małych, średnich, bardzo dużych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez net w takim razie nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa oraz okolic zapraszamy szczególnie do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Oferujemy rozległy wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura księgowego bo my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony ksiegowy24.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 256

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozliczenie podatku Norwegia »

  Biura rachunkowe wspierają w rozliczeniach podatkowych, które potrafią sprawiać wiele kłopotów. W wypadku osób, które wybierają możliwości pracy po za granicą sprawa jest jeszcze bardziej trudna. W wypadku Norwegii można skorzystać z pomocy biura specjalizującego się właśnie w takiej dziedzinie. Specjaliści którzy znają się nie tylko w obliczeniach, ale języku i obowiązujących zasadach ułatwią wykonanie odpowiednich dokumentów.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Chorzów »

  Jeśli oglądasz się za profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się rachunkami Twojej firmy, to koniecznie powinieneś odwiedzić naszą stronę. Co mamy Ci do zaproponowania? Szeroko rozumianą pomoc w czasie rejestrowania działalności gospodarczej, a także porady finansowe. Dla działających już działalności, mamy kompleksową usług, której szczegóły opublikowane są w naszym serwisie. Odnajdziesz tam ich specyfikację, ceny a także wszystkie potrzebne dane teleadresowe. Obsługujemy Klienów na terenie Śląska. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, zatrudniającym niekwestionowanych specjalistów. Dzięki temu otrzymujesz zapewnienie obsługi o doskonałej jakości. Potrafimy wybrnąć z problemów spowodowanych niechlujnie prowadzoną rachunkowością.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie i łatwe rozliczanie PIT-37 »

  Deklaracja PIT-37 jest używany w zasadzie do rozliczania przychodów osiągniętych przez podatników zatrudnionych na umowach o posadę, umowach zlecenia, pobierających emerytury, zasiłki, renty i pozostałe dochody, od jakich taksę finansuje zatrudniający.
  Zeznanie PIT-37 powinno się dostarczyć do Urzędu Fiskalnego do ostatniego dnia kwietnia następującego roku kalendarzowego po roku w jakim otrzymaliśmy dochody.
  Zeznanie PIT-37 można przesłać przez Internet do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na przekazanie PITa do Urzędu Podatkowego.
  Efektywne sporządzenie deklaracji PIT-37 ułatwi odpowiednie oprogramowanie, które możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek Holandia »

  Każdy, kto pracował na terenie Holandii, może uzyskać zwrot podatku z tego kraju. Potrzebne będą do tego Jaaropgaafy od pracodawców. Nasze biuro podatków zagranicznych pomoże także w przypadku innych krajów. Realizujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Austrii, Danii, Norwegii oraz USA. Naszym klientom pracującym w Niemczech możemy pomóc uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Posiadamy wieloletnie doświadczenie, z nami odzyskana kwota zostanie przekazana najszybciej jak to tylko możliwe.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek UK »

  Pracowałeś na terenie Wielkiej Brytanii? Posiadasz P45, P60, payslip lub State of Earnings? Uzyskaj za naszym pośrednictwem zwrot podatku z UK! Przeprowadzamy wszystkie formalności za klienta, a pieniądze w maksymalnej wysokości trafiają bezpośrednio na jego konto bankowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu uzyskujemy maksymalne zwroty podatku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »