siplex katalog

Biuro rachunkowe Rzeszów

Biuro rachunkowe Rzeszów Oferujemy usługi rachunkowe dla firm małych, średnich, bardzo dużych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez net w takim razie nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa oraz okolic zapraszamy szczególnie do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Oferujemy rozległy wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura księgowego bo my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony ksiegowy24.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 242

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Podatkowa Warszawa Ursynów »

  Oferujemy usługi w zakresie pełnej księgowości, podatków, kadr, płac i rozliczeń. Promocje cenowe. Oferujemy również usługi w zakresie ewidencji i prowadzenia rozliczeń z tytułu wynagrodzeń.
  Naszym klientom zapewniamy możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze - czyli biznesie. My zapewniamy spokój i bezpieczeństwo w zakresie nie tylko finansowo-księgowym, ale i podatkowym.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zabrze, księgowa zabrze »

  Serdecznie zapraszamy do współpracy, oferujemy prowadzenie ksiag rachunkowych,
  dopasujemy pełna księgowość do rodzaju każdej działalności, wyprowadzamy
  zaległości księgowe, sporządzamy ewidencje zakupów i sprzedaży,
  okresowo sporządzamy sprawozdania statystyczne, bilansy zamknięcia roku obrotowego.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-36 - roczne zeznanie podatkowe »

  Zeznanie PIT-36 jest stosowany w głównej mierze do wyliczania przychodów uzyskanych przez podatników prowadzących własne działalności gospodarcze, otrzymujących dochody z najmu, plonów z działów nadzwyczajnych produkcji rolnej, osoby otrzymujące dochody zagranicą, ale również jednostki zaangażowane na umowach o pracę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i podobne dochody, od których podatek płaci płatnik.Zeznanie PIT-36 przeznaczony jest także do składania deklaracji podatkowych przez autorów i dziennikarzy, jacy pobierają dochody z posiadanych praw osobistych, a także majątkowych jeśli są w ich posiadaniu.Formularz PIT-36 powinno się złożyć do Urzędu Fiskalnego do 30 kwietnia następującego roku kalendarzowego po roku w którym uzyskaliśmy świadczenia. Zeznanie PIT złożona przed upływem finalnego terminu, nawet zawierające błędy, pozwoli nam uniknięcie konsekwencji wynikających z opóźnienia.Efektywne rozliczenie deklaracji PIT-36 uprości dobra aplikacja, którą możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.Formularz PIT-36 można dostarczyć przez Internet do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na złożenie deklaracji do Urzędu Fiskalnego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT - rozliczenie podatku »

  Dostępny bez opłat serwis tematyczny PIT.Gofin.pl omawia zagadnienia dotyczące rozliczenia podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: przychody i koszty, wspólne opodatkowanie, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochody zagraniczne oraz pozostałe zagadnienia. Serwis PIT.Gofin.pl zawiera porady specjalistów, darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego dla wszystkich podatników, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu rozliczenia podatkowego, rachunki bankowe urzędów skarbowych oraz wzory druków i umów.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek Holandia »

  Każdy, kto pracował na terenie Holandii, może uzyskać zwrot podatku z tego kraju. Potrzebne będą do tego Jaaropgaafy od pracodawców. Nasze biuro podatków zagranicznych pomoże także w przypadku innych krajów. Realizujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Austrii, Danii, Norwegii oraz USA. Naszym klientom pracującym w Niemczech możemy pomóc uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Posiadamy wieloletnie doświadczenie, z nami odzyskana kwota zostanie przekazana najszybciej jak to tylko możliwe.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »