siplex katalog

Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG.

Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG. Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Katowice. Śląsk.

Tel. 509050305, 505100668


Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.

Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 223

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prowadzenie księgowości Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy w obrębie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, pobliskich miejscowości jak i całej Polski - podatki Rzeszów. Dzięki nam możesz posiadać dostęp do internetowego biura rachunkowego i nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla niedużych jak również większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych nabywców jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz posiadał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone przez specjalistów. Zapraszamy

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIT-36 - roczne zeznanie podatkowe »

  Zeznanie PIT-36 jest stosowany w głównej mierze do wyliczania przychodów uzyskanych przez podatników prowadzących własne działalności gospodarcze, otrzymujących dochody z najmu, plonów z działów nadzwyczajnych produkcji rolnej, osoby otrzymujące dochody zagranicą, ale również jednostki zaangażowane na umowach o pracę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i podobne dochody, od których podatek płaci płatnik.Zeznanie PIT-36 przeznaczony jest także do składania deklaracji podatkowych przez autorów i dziennikarzy, jacy pobierają dochody z posiadanych praw osobistych, a także majątkowych jeśli są w ich posiadaniu.Formularz PIT-36 powinno się złożyć do Urzędu Fiskalnego do 30 kwietnia następującego roku kalendarzowego po roku w którym uzyskaliśmy świadczenia. Zeznanie PIT złożona przed upływem finalnego terminu, nawet zawierające błędy, pozwoli nam uniknięcie konsekwencji wynikających z opóźnienia.Efektywne rozliczenie deklaracji PIT-36 uprości dobra aplikacja, którą możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.Formularz PIT-36 można dostarczyć przez Internet do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na złożenie deklaracji do Urzędu Fiskalnego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PITów 2012 »

  PITy 2011 to nieskomplikowany i sprawdzony program do sporządzania zeznań podatkowych PITy za 2011 rok. Program komputerowy pozwala na sporządzanie wszystkich najbardziej popularnych deklaracji PIT, zarówno przez jednostki pobierające przychody z pracy najemnej (PIT-37), prowadzące działalność gospodarczą (PIT-36), pobierające zarobki z najmu czy też jednostki pobierające renty ewentualnie emerytury.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe łódź »

  Witamy na stronach AUXILIUM S.A. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług księgowych dla podmiotów gospodarczych o różnej specyfice oraz doradztwie prawno - podatkowym. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu kompleksowe usługi księgowe, finansowe oraz kadrowo-płacowe.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druki urzędowe »

  Wiele lat pracujemy nad naszym oprogramowaniem aby do granic możliwości uprzystępnić zarządzanie drukami urzędowymi. Strona fillup jest bogata we wszelkiej maści wnioski administracyjne, za darmo online ekspresowo - formularze podatkowe, druki ZUS, wzory umów o pracę i nie tylko. Nigdy dotąd kontakt z urzędem i administracją publiczną nie był tak bezproblemowy i szybki. Pozostajemy w stałym kontakcie z prawnikami i rzeczoznawcami od prawa podatkowego tak aby zachować najwyższą jakość usług. Dla tego możesz być spokojny, że wszystkie formularze dostępne na platformie są zaktualizowane zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli więc musisz rozwiązać jakąś sprawę urzędową nie cierpiącą zwłoki, daruj sobie wycieczkę do urzędu i wejdź na druki-formularze.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »