siplex katalog

Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG.

Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. DG. Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Katowice. Śląsk.

Tel. 509050305, 505100668


Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.

Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Reklama:


Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 223

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prowadzenie księgowości Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy w obrębie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, pobliskich miejscowości jak i całej Polski - podatki Rzeszów. Dzięki nam możesz posiadać dostęp do internetowego biura rachunkowego i nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla niedużych jak również większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych nabywców jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz posiadał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone przez specjalistów. Zapraszamy

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku UK »

  Firma Euro-Tax specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku za prace za granicą w następujących krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, USA, Norwegii, Belgii oraz Austrii. Usługom Euro-Tax zaufało już 60 000 klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-Deklaracje »

  Udostępniony na tej stronie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w podsystem do przesyłania e-Deklaracji. Z pomocą tego programu możesz przesłać zeznanie PIT do Urzędu Podatkowego oraz otrzymasz numer referencyjny wysłanego zeznania, jak też całkiem automatycznie uzyskasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Stosując nasz program możesz przesłać do Urzędu Podatkowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być przesłany wraz z aneksami.Co jest wymagane aby posłać PIT przez Sieć?Jedynym wymogiem aby wysłać PIT przez Sieć, naturalnie oprócz dobrego programu, to kwota przychodu z poprzedniego roku fiskalnego – służy ona do autoryzacji podatnika deklarację.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady podatkowe – darmowe porady »

  Serwis PoradyPodatkowe.pl to profesjonalny serwis o tematyce podatkowej. Zawiera darmowe porady ekspertów z zakresu podatków. Poszczególne działy serwisu to: podatek dochodowy, podatek VAT, podatek akcyzowy, ordynacja podatkowa, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowizn, podatek od nieruchomości oraz inne podatki i opłaty. Szczególnie opisuje tematy takie jak: rozliczenie wydatków poniesionych przed zarejestrowaniem działalności gospodarczej, odliczenie VAT przy działalności mieszanej, zwolnienie podatkowe w podatku od darowizn, obowiązek rejestracji na potrzeby podatku akcyzowego, podatek od nieruchomości dla firm i inne. Serwis PoradyPodatkowe.pl zawiera również przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Płock »

  Zajmujemy się pełną księgowością, a Nasi specjaliści to najlepsza kadra. Posiadamy również mnóstwo najróżniejszego typu certyfikatów, dzięki którym gwarantujemy Państwu usługi na najlepszym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z usług Naszego biura. Na pewno każdy Kontrahent wyjdzie z Naszego biura w pełni usatysfakcjonowany. Wszystkie dane o Naszej działalności znaleźć można na firmowej witrynie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszam.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »